jak získat microsoft office zdarma

Jak Získat MS Office Zdarma A Jeho Alternativy!

Sada Microsoft Office je ke stažení zdarma pro každého, kdo má Windows.

V roce 1995 byly vydány všechny verze Windows 95. Nejsem si jistý, kolik dalších nových funkcí Microsoft implementuje mezi Office 16 a 19, ale pokud se mě ptáte, je to pro mnoho lidí malý rozdíl. Tu můžete používat za jednorázový poplatek s doživotní licencí. K dispozici je také možnost platit každý rok za Office 365, který je zaměřen hlavně na podniky a často se používá ve školách.

Od kdy microsfot neposkytujeme podporu pro jednotlivé verze

Vždy je dobré snažit se zůstat v obraze, pokud je to možné. Starší systémy potřebují aktualizace z bezpečnostních důvodů a není bezpečné je používat stejným způsobem, jako není bezpečné používat Windows bez aktualizací. Verze 2016 a 2019 jsou vytvořeny pro Windows 10.

Office 2019: 5+2 roky → Do roku 2025

Office 2016 – podpora 10 let → Do roku 2025

Office 2013 – podpora 10 let → Do roku 2023

LibreOffice, vybavený známým rozhraním a výkonnými funkcemi, je efektivní alternativou Microsoft Office.

LibreOffice je bezplatný a open-source kancelářský balík, projekt The Document Foundation. Byl vytvořen z OpenOffice.org v roce 2010, což byla open-source verze dřívějšího StarOffice.

LibreOffice obsahuje programy pro zpracování textu, vytváření a úpravy tabulek, prezentací, grafiky, databází a další. Je k dispozici ve 110 jazycích a lze jej používat na Windows, macOS (OS X), Linuxu (včetně Ubuntu) i ve formě online kancelářského balíku na Disku Google nebo OneDrive.

LibreOffice je vydán pod licencí GNU Lesser General Public License (LGPL) a může jej bezplatně používat kdokoli, kdo si to přeje udělat pro osobní nebo komerční účely, za předpokladu, že splní všechny licenční podmínky.

Umí LibreOffice plně nahradit Office balíček od Microsoftu?

  1. MS Word již není k dispozici jako výchozí a doporučenou náhradou je Writer. Zvládne většinu formátů dokumentů, včetně .doc a .docx.
  2. Microsoft Excel je starý a zastaralý, ale je to náš starší program. Naštěstí pro vás existuje také Calc od stejné společnosti, který vám umožňuje vytvářet a upravovat tabulky ve formátech .xlsx i xls.
  3. Impress je náhrada aplikace PowerPoint. Kombinuje formáty dokumentů .ppt a .pptx ze šablon i základny.

Balíček obsahuje nástroje, které vám pomohou kreslit, vytvářet databáze a vzorce. Pro typické uživatele však nejsou příliš užitečné. Existuje také možnost vkládání PDF do existujících souborů; po vložení PDF tímto způsobem se zobrazí jedna stránka.

Nepřehlédnutelný je Safe Mode, který automaticky vypne všechny doplňky. Má také co nabídnout.

  • Klávesové zkratky lze nyní zobrazit v kontextové nabídce. Nové položky naleznete v nabídce „Nápověda“. Výběr barev byl snazší a Writer (alternativa k Microsoft Word) nyní poskytuje snadný způsob úpravy stylů tabulek. V Calcu je také nová funkce medián (přítomná v Excelu).

Jak získat MS Office zdarma

MS Office je sada produktivity od společnosti Microsoft, kterou spousta lidí musí mít. Společnost nabízí bezplatnou zkušební verzi, takže můžete software používat po dobu jednoho měsíce a zjistit, zda vyhovuje vašim potřebám.

Jednou z nejoblíbenějších verzí MS Office je MS Office 365. MS Office 365 zahrnuje MS Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Tuto verzi si můžete stáhnout z webu kanceláře nebo z Apple App Store či Google Play Store.

Microsoft také nabízí další bezplatnou verzi s názvem Office 2016, která má všechny stejné funkce jako MS Office 365, ale neobsahuje Outlook.

Kompletní průvodce získáním MS Office zdarma

Nejnovější verze Microsoft Office není možné stáhnout a nainstalovat zdarma, ale stále existují způsoby, jak je získat zdarma.

1) K dispozici je časově omezená nabídka plné verze Microsoft Office 365 bez požadavku na předplatné.

2) K dispozici je bezplatná verze MS Office 2013, kterou lze stáhnout a nainstalovat. Může být starý, ale stále funkční a měl by pro základní účely fungovat dostatečně dobře.

3) Existuje také alternativa k MS Office s názvem LibreOffice, která má mnoho funkcí srovnatelných s funkcemi nejnovějšího kancelářského balíku MS.

3 způsobů, jak můžete získat Microsoft Office zdarma

Microsoft Office je sada softwaru pro zvýšení produktivity, včetně aplikací Word, Excel a PowerPoint. Desktopové aplikace jsou k dispozici pro Windows a macOS.

1. Používejte Open Office – Open Office je bezplatná alternativa k sadě programů Microsoft Office, které byly speciálně navrženy pro provoz na operačních systémech založených na Linuxu.

2. Získejte bezplatnou zkušební verzi Microsoft 365 – Microsoft 365 vám umožňuje stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi aplikací Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher a Access, aniž byste za ni museli platit předem! Pokud se rozhodnete zakoupit Office 365 po skončení bezplatné zkušební verze, můžete tak učinit na stránce svého účtu na webu, až bude k dispozici.

3. Bezplatné aplikace MS Office – MS nabízí ve svém internetovém obchodě řadu aplikací, které jsou zdarma k použití na počítačích.

Kompletní průvodce jak zdarma stáhnout a nainstalovat MS Office

Microsoft Office je jedním z nejoblíbenějších kancelářských balíků. Má spoustu aplikací, ale nejpoužívanější jsou Word, Powerpoint a Excel.

Tento článek poskytuje kompletní průvodce, jak zdarma stáhnout a nainstalovat Microsoft Office. Pokud již máte operační systém Windows, bude to pro vás jednodušší. Tuto příručku můžete také použít, pokud chcete nainstalovat Microsoft Office do operačního systému Mac nebo Linux.

Alternativy Microsoft Office – nejlevnější a nejlepší alternativy k MS Word a Excel

Mnoho lidí používá Microsoft Office jako jedinou aplikaci ke své práci. Tento trend se však mění, protože existuje řada dalších kancelářských balíků, které poskytují mnohem více funkcí a aplikací. Tento článek uvádí některé z nejlepších alternativ, které mohou nahradit Microsoft Office pro individuální nebo podnikové použití.

Nejlepší alternativou k MS Word je LibreOffice. Má všechny funkce, které jako autor, spisovatel nebo editor potřebujete – ať už jde o možnosti formátování, kontrolu pravopisu, kontrolu gramatiky a další. LibreOffice také nabízí pěkný textový procesor pro ty, kteří potřebují více funkcí navíc s občasným dokumentem nebo dvěma. Writer se také integruje s mnoha dalšími nástroji pro psaní, takže v případě potřeby můžete exportovat své dokumenty do PDF a dokonce i ePub.

Nabízí mnohem více funkcí než Dokumenty Google, například intuitivnější rozhraní a možnost spoluvytvářet dokumenty bez jakýchkoli potíží.

5 důvodů, proč přejít z Dokumentů Google na Microsoft Office Online pro spolupráci na úlohách zpracování textu

Níže uvedená tabulka ukazuje výhody Microsoft Office Online pro úlohy zpracování textu a spolupráci:

1. Je to bezplatná aplikace, ke které lze přistupovat odkudkoli a na jakémkoli zařízení, takže ji lze snadno používat na všech vašich zařízeních.

2. Všechny dokumenty jsou uloženy v cloudu, takže k nim máte přístup kdykoli a odkudkoli.

3. Nemusíte nic stahovat, protože vše je dostupné v okně prohlížeče nebo v aplikaci na vašem zařízení.

4. Všechny funkce sady Microsoft Office získáte zdarma, včetně PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook Mail atd., které Google Docs nenabízí.

5. Microsoft Office Online má mnoho nástrojů pro spolupráci, jako je Messenger Chat pro zasílání rychlých zpráv s ostatními uživateli v dokumentu a Skype Meetings pro videokonference až s 10 lidmi v dokumentu současně, což usnadňuje práci než kdykoli předtím. provedené při komunikaci s vaším týmem.

2 důvody, proč je Microsoft Word stále králem navzdory konkurenci ze strany Dokumentů Google a dalších alternativ s otevřeným zdrojovým kódem

Microsoft Word je cílem pro mnoho profesionálů ve všech odvětvích. Níže jsou uvedeny tři důvody, proč je Microsoft Word stále králem navzdory konkurenci ze strany Dokumentů Google a dalších alternativ s otevřeným zdrojovým kódem.

1) Snadno se používá

První důvod, proč je Microsoft Word nejlepší, je ten, že se tak snadno používá. Jednou z nejdůležitějších věcí u každé softwarové aplikace je to, zda má intuitivní rozhraní, a v tom Microsoft exceluje. Díky tomu je ideální pro lidi, kteří nejsou zvyklí používat počítače nebo nemají velké zkušenosti se softwarovými aplikacemi obecně.

2) Je kompatibilní s každým zařízením, které byste mohli potřebovat

K programům Microsoft Office, jako jsou Excel, PowerPoint a Word, můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení, které potřebujete, od telefonu po stolní počítač.

Kde sehnat Microsoft Office levně, ale legálně?

Pokud jde o MS Office, existuje nebezpečí stažení pirátské verze. Nejlepší je použít bezplatnou alternativu, jako je LibreOffice, než riskovat infekci malwarem ve vašem systému. Pokud strávíte nějaký čas učením se programu, nebude to problém a budete mít větší klid, protože nebudete pirátský software.

Existují stránky jako SCDKey atd., ale jejich použití se nedoporučuje. Přestože Microsoft výslovně neoznačuje jejich licence za nelegální, rozhodně to není ideální způsob, jak licenci získat.Tyto stránky jsou často provozovány ze zahraničí a nelze je reklamovat

Nákupem produktu na portálech jako je Aukro nebo Bazoš může být způsob, jak ušetřit. Pokud hledáte alternativy, doporučujeme nakupovat u itelligence. Firmám alternativu rozhodně doporučit nelze. Alternativy, které jsme zmínili, by měly pro většinu účelů stačit

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via