Nový Polský Aquapark Je Největším A Nejlpším Vodním Parkem v Evropě!

Nový Polský Aquapark Je Největším A Nejlepším Vodním Parkem v Evropě!

Od svého čtvrtečního otevření se vodní park Suntago v polské vesnici Wrecza rychle stal jednou z nejznámějších atrakcí v celé Evropě. Se svými 18 bazény o celkové ploše 3 500 m2, 32 tobogány včetně nejdelšího tobogánu v Evropě o délce 320 m a „tropickou“ zahradou o rozloze 40 000 m2 s živými palmami není divu, že vstupenky byly okamžitě vyprodány. Nicméně ještě více tento projekt vyniká tím, že jeho dokončení trvalo tři roky, protože nečekané okolnosti donutily park posunout původní plán otevření v roce 2017 až na začátek roku 2020. Kromě tohoto působivého zážitku ze zábavního parku mohou návštěvníci využívat i nedaleké hotely, nákupní centra a konferenční prostory.

Objevte kouzlo auquaparku Suntago v Polsku

Vždycky jste chtěli zažít rodinné dobrodružství plné zábavy? Pokud ano, pak už nehledejte nic jiného než vodní park Suntago v Polsku. Na ploše více než 4 hektarů se nachází největší krytý vodní park v Evropě, který nabízí řadu aktivit pro děti i dospělé. Od vzrušujících skluzavek po bazény s vlnami a líné řeky – každý si zde najde něco pro sebe! Přijďte se ponořit do světa vodního parku Suntago a objevte jeho četné atrakce.

Co dělá Suntago jedinečným?

Suntago se od ostatních vodních parků odlišuje tím, že se jedná o zařízení, které je otevřeno za každého počasí po celý rok. To znamená, že bez ohledu na to, jaké je venku počasí, si můžete tento vzrušující aquapark užít. Může se také pochlubit působivou nabídkou atrakcí, včetně 32 skluzavek, 18 bazénů s umělými vlnami, 5 líných řek, 6 vířivek a dalších atrakcích! Pro ty, kteří hledají spíše relaxační zážitky, je zde spousta odpočinkových zón, kde mohou hosté relaxovat a opalovat se nebo se účastnit různých lázeňských procedur.

Suntago má také něco speciálního pro děti: Dětská dobrodružná zóna, která zahrnuje skluzavky speciálně navržené pro malé návštěvníky. Rodiče mohou být také v klidu, protože vědí, že jejich děti budou v bezpečí díky plavčíkům rozmístěným po celém parku. Kromě toho park nabízí širokou škálu možností stravování od rychlého občerstvení až po plnohodnotná jídla v různých restauracích a kavárnách, které se nacházejí v každé z jeho částí.

Tím zábava nekončí!

Až se budete chtít vydat za hranice samotného aquaparku, vydejte se do nedalekého města Toruň, které je vzdálené pouhou hodinu jízdy autem. Zde mohou návštěvníci prozkoumat historické památky, jako jsou teutonské hrady, nebo se zúčastnit outdoorových aktivit, jako je jízda na kánoi nebo kajaku po řece Visle. Ve městě Toruň je k dispozici spousta nákupních možností a také mnoho restaurací s tradiční polskou kuchyní. Po dlouhém dni stráveném prohlídkou města Toruň nebo zábavou v aquaparku Suntago se hosté mohou odebrat zpět do jednoho z mnoha blízkých hotelů, kde si mohou dopřát potřebný odpočinek před zahájením dalšího dobrodružství!

Další populární vodní parky v Polsku

V Polsku se nachází jedny z nejlepších aquaparků v Evropě. Ať už hledáte vzrušující atrakce nebo relaxační odpoledne u bazénu, v těchto úžasných aquaparcích si každý najde něco pro sebe. Pojďme se podívat na některé z nejlepších alternativ největšího Equaparku v Evropě:

Aquapark Wodny Raj – Krakov

Aquapark Wodny Raj se nachází v Krakově a nabízí návštěvníkům skvělý výběr bazénů, skluzavek a dalších atrakcí. Park je rozdělen na dvě části: jedna část je věnována mladším dětem, zatímco druhá část je určena starším dětem a dospělým. Kromě mnoha skluzavek a bazénů má Aquapark Wodny Raj také trampolínové centrum a několik stánků s občerstvením.

Vodní park Lechitki – Poznaň

V tomto velkém aquaparku, který se nachází v Poznani, si každý najde něco pro sebe. Vodní park Lechitki se může pochlubit pěti různými vodními zónami s řadou různých skluzavek a atrakcí a jeho návštěva se jistě stane nezapomenutelným zážitkem. Navíc nabízí spoustu prostoru pro opalování a odpočinek na prostorných trávnících! V areálu se nachází také několik restaurací, kde se po celý den podávají chutná jídla.

Silesia City Center Aqua Park – Katovice

Silesia City Center Aqua Park je jedním z největších krytých aquaparků v celé Evropě! Toto nejmodernější zařízení nabízí desítky vzrušujících skluzavek, bazén s vlnami, línou řeku, vířivky a mnoho dalšího. Můžete se zde bavit celé hodiny a vyzkoušet si nejrůznější vzrušující atrakce nebo jen relaxovat u bazénu s vychlazeným nápojem z jednoho z mnoha barů.

Ať už hledáte jakýkoli druh zážitku v aquaparku, v Polsku pro vás mají něco ideálního!

Mohlo by vás zajímat: Park Gródek známý jako Polské Maledivy! Luxusní Dovolená Za Pár Kaček!

Závěr

Pokud hledáte nezapomenutelné rodinné dobrodružství, vydejte se do vodního parku Suntago v Polsku – největšího krytého vodního parku v Evropě! Nabízí nejen vzrušení díky široké škále skluzavek a bazénů, ale také relaxaci díky pohodlným lůžkům a lázeňským procedurám. A až si užijete vše, co Suntago nabízí, vydejte se do nedalekého města Toruň, kde můžete prozkoumat historické památky nebo se zúčastnit venkovních aktivit, jako je sjíždění řeky Visly na kajaku! Tak už nečekejte – naplánujte si výlet hned a zažijte vše, co největší evropský aquapark nabízí!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend