Nefunguje Freefilm.to! 12 Alternativ Kde sledovat filmy online Zdarma

Nefunguje Freefilm.to! 12 Alternativ Kde Sledovat Filmy Online Zdarma

Nemohli jste se v poslední době dostat na oblíbené streamovací stránky Freefilm.to a Serial.to? Nejste v tom sami! Mnoho uživatelů hlásí, že jejich oblíbení poskytovatelé streamování již nejsou aktivní, což milovníkům filmů ztěžuje sledování jejich oblíbených filmů online. Nemějte však obavy, máme pro vás několik užitečných tipů, kde můžete filmy stále najít online! 

Konec oblíbeného portálu FreeFilm.to

Milovníci filmů po celém světě jsou zdrceni koncem FreeFilm.to a FreeSerial.to, kouzelného portálu, kde měli diváci přístup ke všem svým oblíbeným kresleným filmům, seriálům a televizním pořadům (a mohli si je vychutnat), aniž by přišli o své bankovní účty! Vypadá to, že ti otravní streamovací giganti jako Netflix nebo HBO Go si teď mohou oddechnout; žádná další konkurence v dohledu!

Proč se nemůžete dostat na stránky FreeFilm?

Důvod, proč Freefilm nefunguje, je ten, že to není žádné překvapení a byla to jen otázka času. V minulosti byly ze stejného důvodu odstaveny velké zahraniční servery jako OpenLoad, RapidVideo nebo Very Stream. Tyto servery byly úložištěm videí, která pak provozovatelé streamovacích webů přebírali na své portály. Možná si také vzpomenete na uzavření populárního portálu TopSerials v roce 2019.

Bude webová stránka opět v provozu?

S největší pravděpodobností tuto stránku již nikdy nebudete moc navšívit. Ačkoli se jednalo o skvělé místo pro bezplatné streamování filmů a televizních pořadů, hrozilo neustálé nebezpečí, že bude stránka uzavřena kvůli porušování autorských práv. Není vyloučeno, že by jeho místo mohl zaujmout jiný web s podobným nastavením, ale bez záruky.

Jak poznat rozdíl mezi legálním streamováním a pirátstvím? 

S rozvojem streamovacích služeb, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime Video, je stále snadnější sledovat filmy a televizní pořady, aniž by to nutně znamenalo ztrátu peněz. Ne všechny možnosti streamování jsou však legální; některé jsou považovány za pirátství. Jak tedy zjistit, zda odkaz na bezplatné sledování filmu je pirátstvím, nebo ne? Pojďme se na to podívat. 

Legitimní zdroje vs. neautorizované stránky 

Jedním z klíčových rozdílů mezi legálním streamováním a pirátstvím je to, odkud obsah získáváte. Mezi legální zdroje filmů a televizních pořadů patří služby jako Netflix, Hulu, Disney+, HBO Max a Amazon Prime Video; to všechno jsou autorizované streamovací weby, které vám poskytnou přístup k vlastní knihovně obsahu. Neautorizované stránky – jako například Putlocker nebo 123movies – jsou naopak nelegální, protože nabízejí materiál chráněný autorskými právy bez souhlasu jejich držitele. 

Poplatky vs. „bezplatný“ obsah 

Dalším způsobem, jak zjistit, zda je odkaz legální, nebo ne, je podívat se, zda je s ním spojen nějaký poplatek. Většina legálních streamovacích služeb vyžaduje nějaký druh měsíčního předplatného (a některé mohou zahrnovat i další poplatky za určité funkce). Naproti tomu sledování pirátského obsahu obvykle nezahrnuje žádný druh platby; místo toho obvykle zahrnuje kliknutí na odkazy nalezené prostřednictvím vyhledávačů nebo stránek sociálních médií, které poskytují přístup k neautorizovaným kopiím materiálu chráněného autorskými právy bez účtování poplatku. 

Rizika spojená se sledováním pirátského obsahu 

Poslední věc, kterou byste měli zvážit před rozhodnutím, zda sledovat pirátský obsah, jsou rizika s tím spojená. Nejenže sledování nelegálně streamovaných filmů může být považováno za porušení autorských práv (za což může být uložena pokuta až několik tisíc dolarů), ale návštěvou webových stránek, na kterých se nachází pirátský materiál, můžete svůj počítač nebo zařízení vystavit malwaru. Protože se tyto webové stránky často nacházejí mimo USA (a tedy mimo americkou jurisdikci), mohou navíc postrádat stejná bezpečnostní opatření, jaká mají legální streamovací stránky, což z nich činí hlavní cíl hackerů, kteří chtějí ukrást osobní údaje, jako jsou čísla kreditních karet nebo hesla.  

4 Nejlepší stránky pro streamování filmů zdarma 

Jelikož je k dispozici tolik streamovacích služeb, může být těžké najít tu správnou pro vás. Nejenže vyžadují předplatné, ale také vás omezují, pokud jde o typy filmů a pořadů, které můžete sledovat. Naštěstí existuje několik skvělých bezplatných stránek pro streamování filmů, kde můžete sledovat filmy, aniž byste museli cokoli platit – zde je tedy průvodce některými z těch nejoblíbenějších. 

1. Bombuj.si

Bombuj.si je jednou z nejoblíbenějších stránek pro bezplatné streamování filmů na internetu. Snadno se používá a je nabitá spoustou obsahu. Na jejich domovské stránce můžete vyhledávat podle žánru nebo názvu, nebo si jen procházet to, co je aktuálně k dispozici. Mají také velký výběr dokumentů, nezávislých filmů a původních seriálů. Bombuj.si je navíc k dispozici na více platformách, včetně Androidu, iOS, Roku a Apple TV. 

2. Filmplanet.to

Filmplanet.to je další skvělá bezplatná streamovací stránka, která nabízí širokou škálu obsahu nejrůznějších žánrů. Nabízí jak novinky, tak klasické filmy staré desítky let. Navíc mají kategorie, jako je „Not On Netflix“, která obsahuje tituly, které nejsou dostupné na jiných webech, jako je Netflix nebo Amazon Prime Video. Tubi je navíc podporováno několika zařízeními, jako jsou Roku a Amazon Fire TV Stick. 

3. Ulozto.cz

Ulozto.cz je jedna z mála zcela bezplatných streamovacích služeb, která vám umožní sledovat filmy bez nutnosti registrace účtu nebo zadávání jakýchkoli platebních údajů! Má obrovskou knihovnu s tisíci tituly všech žánrů – od akčních přes horory až po komedie – a dokonce nabízí i některé novinky!

Ulozto má mnoho alternativ, ale žádná z nich není tak populární:

4. YouTube

Na YouTube najdete stovky celých filmů s českým dabidgem a titulkami. Najdete zde také řadu výukových videí, která jsou skvělá pro výuku českého jazyka. Kromě toho můžete najít kanály věnované tématům, jako je historie a kultura, které nabízejí zajímavé pohledy na život v České republice. V neposlední řadě je k dispozici množství instruktážního obsahu, který učí lidi vařit tradiční česká jídla nebo vyrábět umělecké a řemeslné výrobky inspirované tradičními technikami. Prostřednictvím YouTube se snadno dostanete k autentickým informacím o kulturních tématech a zároveň si procvičíte znalosti českého jazyka!

Ať už hledáte jakýkoli obsah týkající se České republiky a její kultury, na YouTube si každý najde něco pro sebe.

Vyzkoušejte 8 nejlepších LEGÁLNÍCH streamovácích platform zdarma

Našli jsme pro vás jak získat účty zdarma na 8 nejpopulárnějších streamovacích platformách v Čr zcela zdarma na období 7 až 30 dní.

Tyto platformy nabízejí širokou škálu obsahu, včetně filmů a seriálů, dokumentů, hudby a dalšího obsahu – můžete tak využít zkušební období zdarma na maximum! Jen ji nezapomeňte zrušit před uplynutím lhůty, abyste se vyhnuli následnému účtování předplatného. A pokud si nejste jisti, která platforma je pro vás ta pravá, podívejte se na našeho průvodce streamováním a rozhodněte se, která z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám!

5. Amazon Prime Video

Nyní nabízí 30 denní bezplatnou zkušební dobu a v této době si můžete přehrát jakýkoliv film či seriál a na výběr jsou jich tisíce v češtině. Můžete si také půjčovat nebo kupovat filmy a seriály v češtině, což je užitečné zejména v případě, že se chcete podívat na něco, co není k dispozici na YouTube. Díky službě Prime video budete mít přístup ke spoustě populárních seriálů, dokumentů, dětských pořadů a dalším pořadům s titulky a dabingem v češtině.

6. Netflix

Další skvělou možností pro sledování videí online v češtině je Netflix. Tato streamovací služba nabízí širokou škálu titulů v mnoha jazycích včetně češtiny. Seriály a filmy můžete sledovat s originální zvukovou stopou a titulky v češtině. Netflix má také rozsáhlou knihovnu dabovaných filmů a seriálů, které jsou ideální pro výuku jazyka a zároveň pro zábavu!

Jak získat Neftlix na 30 dní zdarma.

Na co se podívat na Netflixu:

7. HBO Max

HBO Max je prémiová streamovací služba s výběrem filmů a seriálů v angličtině. Je to vynikající způsob, jak najít nové filmy, dokumenty, seriály a mnoho dalšího. Nemá sice tolik titulů jako Netflix nebo Prime Video, ale výběr je neustále aktualizován, takže se nikdy nebudete nudit! Možnost sledovat obsah s českým dabingem a titulky je k dispozici také na HBO Max.

Získejte 30 denní zkušební účet zdarma!

8. Disney+

Pro děti a rodiny je Disney+ ideální streamovací službou. Nabízí širokou škálu filmů a televizních pořadů od společností Disney, Pixar, Marvel a mnoha dalších. Platforma má u některých titulů k dispozici také anglický dabing a titulky. Díky tolika možnostem výběru si vaše děti určitě najdou něco, co budou rády sledovat! Získejte svůj bezplatný zkušební účet na tři měsíce hned teď!

Jak získat Disney plus zdarma?

T-Mobile rozdává svým zákazníkům neuvěřitelnou akci: 3 měsíce Disney+ zdarma! Ale pospěšte si – nabídka nebude trvat věčně. 60 000 šťastných uživatelů T-Mobile získá přístup až do 31. prosince 2022… takže pokud si nechcete nechat ujít tuto úžasnou nabídku, pořiďte si slevový kód z aplikace a připojte se ke vší té kouzelné zábavě dřív, než se tam dostane někdo jiný!

Kde promo kód uplatnit?

Vyzýváme všechny vánoční nakupující! Pořiďte si tuto skvělou nabídku a užijte si kouzelný zážitek v Disney+, aniž byste museli utratit 600 Kč. Stačí se podívat do sekce Srdíčka v aplikaci Operátor a najít tento exkluzivní jednorázový kód – je to snadné jako ABC (nebo D+, když budeme hloupí). A nebojte se již přihlášených uživatelů – na www.disneyplus.com/redeem je vítán každý – bez ohledu na to, kolikrát vás Ježíšek předtím navštívil!

To jsou jen některé z možností, které jsou k dispozici, pokud chcete sledovat videa online v angličtině nebo s českými titulky. Ať už hledáte jakýkoli druh obsahu, na těchto platformách si každý najde něco pro sebe. Tak proč je nevyzkoušet ještě dnes? Nebudete zklamáni!

9. Voyo Nova

Voyo Nova je skvělá služba pro sledování českých filmů, webových seriálů a televizních pořadů. Můžete je sledovat s českými titulky nebo dabingem v mnoha jazycích. Voyo má také knihovnu dokumentárních a vzdělávacích filmů a vlastní původní tvorbu. Je to vynikající způsob, jak se seznámit s místní kulturou a dozvědět se více o české historii a jazykových zvyklostech!

Získejte bezplatný 7 denní zkušební účet ještě dnes!

10. Lepší.tv

Pokud hledáte něco jiného a jedinečného, Lepší.tv je ideálním místem pro sledování českých filmů a televizních pořadů. Streamovací služba nabízí obrovský výběr klasických i nových titulů s českými titulky nebo dabingem v mnoha jazycích. Je to ideální způsob, jak poznat českou kulturu a ochutnat, co všechno tato země nabízí!

Získejte svůj bezplatný 10denní zkušební účet hned teď! (Za 1,- Kč)

11. iPrima.cz

iPrima.cz je ideálním místem pro fanoušky českých televizních pořadů, seriálů a filmů. Nabízí rozsáhlou knihovnu obsahu s titulky nebo dabingem v mnoha jazycích, stejně jako původní pořady a vzdělávací materiály. Získejte zkušební verzi zdarma hned teď a sledujte veškerou nejlepší českou produkci bez zádrhelů!

12. Archiv České Televize

Archiv České televize je skvělým zdrojem informací pro všechny, kteří chtějí sledovat klasické české televizní pořady, seriály a filmy. Obsahuje stovky titulů od 80. let až po současnost s anglickými titulky nebo dabingem v mnoha jazycích. Je to vynikající způsob, jak se seznámit s českou kulturou, jazykem a historií!

Tak tady to máte: pět skvělých streamovacích služeb, které nabízejí rozsáhlý výběr českého obsahu v mnoha jazycích. Ať už hledáte něco nového, nebo si jen chcete připomenout staré klasiky, tyto platformy vám poskytnou veškerou potřebnou zábavu! Tak proč je nevyzkoušet ještě dnes? Nebudete zklamáni!

13 Nejoblíbenějších free filmů online a zdarma v Čr

Když už tedy víte, kde sledovat filmy online, jaké jsou nejoblíbenější filmy zdarma? Zde je seznam 13 nejpopulárejších filmů zdarma dostupných v České republice:

 1. Kladivo na čarodějnice – Klasický český film o skupině lovců čarodějnic v Čechách 17. století.
 2. Gábina zlaťáky – Rodinná komedie odehrávající se v Praze, v níž se excentrický profesor a jeho dvě děti snaží najít ukradené zlaté mince.
 3. Prvok, Šampon, Tečka a Karel – Český animovaný film o čtyřech kamarádech, kteří se vydávají na divoké dobrodružství, aby zachránili své město před zlým padouchem.
 4. Šarlatán – Temné drama vypráví příběh o tom, jak se v roce 1928 v Praze narodil pokusy o přežití nacistické okupace.
 5. Bílá paní – horor o prokleté rodině žijící na slovenském venkově a jejím děsivém setkání se záhadnou bílou paní.
 6. Tři Tygři Ve Filmu Jackpot – Svižná komedie odehrávající se v 50. letech 20. století sleduje tři muže, kteří se snaží vyhrát jackpot v kasinu.
 7. Malá mořská víla – Adaptace klasické pohádky, rodinné dobrodružství se odehrává na malebném českém pobřeží.
 8. Můj nejlepší nepřítel – Povznášející romance o dvou cizincích, které osud svede dohromady a kteří se do sebe nakonec zamilují navzdory svým rozdílům.
 9. Tmavomodrý svět – Výpravné válečné drama odehrávající se za druhé světové války, které vypráví příběh dvou českých stíhacích pilotů v exilu a jejich vztahu během konfliktu.
 10. Štěstí – Hořkosladké drama o dospívání sleduje tři kamarády, kteří se v průběhu života
 11. Kráska v Nesnázích – Adaptace klasické pohádky sleduje příběh dvou sourozenců, kteří jsou vyzváni zlou čarodějnicí a musí najít svou pravou odvahu, aby zachránili své království.
 12. Princezna zakletá v čase – Kouzelné dobrodružství o princezně, která musí cestovat časem, aby zachránila své království a obnovila mír.
 13. Vánoční Příběh – Česká komedie o rodině, která se snaží vyjít s penězi, a o tom, jak je svátky sblíží.

Je zřejmé, že v České republice je k dispozici spousta českých filmů ke streamování zdarma. Tak proč se na některý z těchto filmů nepodívat ještě dnes? Určitě najdete něco, co se vám bude líbit!

Často kladené Otázky

Závěr

Hledání alternativního zdroje pro sledování filmů poté, co Freefilm.to a Serial.to přestaly fungovat, se může zdát jako nemožný úkol, ale nebojte se! S našimi tipy na streamovací služby a možnosti půjčování/koupě si budete moci najít všechny druhy skvělých filmů během chvilky! Nezapomeňte si před investováním peněz do konkrétní služby nebo webové stránky udělat průzkum a využít uživatelských recenzí – to vám pomůže zajistit, že za své peníze dostanete tu nejlepší hodnotu! Tak a teď je čas – šťastné sledování filmů!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend