Jak Nejít Do Školy: 14 Nejlepších Způsbů Jak Se Vyhnout Výuce!

Jak Nejít Do Školy: 14 Nejlepších Způsbů Jak Se Vyhnout Výuce!

Jako někdo, kdo má zkušenosti s vynecháním školy, jsem se rozhodl vytvořit seznam způsobů, jak můžete simulovat a nejít do školy. Mezi šikanou, špatnými učiteli, zkouškami, o kterých víte, že je neuděláte, spoustou práce, kterou musíte udělat, stresem, brzkým vstáváním nebo prostě tím, že máte lepší místo, není divu, že děti školu (nebo alespoň konkrétní třídu) tak nenávidí a chtějí se jí vyhnout.

V tomto seznamu budu popisovat způsoby, jakými lidé školu vynechávají. Pokud vás přistihnou, že chodíte za školu nebo za školu, není to moje vina, protože jste to vy, kdo se pro to rozhodl.

1. Simulujte před rodiči zvracení, pokud se chcete vyhnout škole

Simulovat zvracení před rodiči se může zdát jako extrémní opatření, abyste nemuseli chodit do školy, ale může to být účinný způsob, jak se vyhnout vyučování. Pokud máte pocit, že z nějakého důvodu nemůžete chodit do školy, možná by stálo za to tuto taktiku vyzkoušet. Samozřejmě byste to měli udělat pouze tehdy, pokud jste si jisti, že pro neúčast na vyučování máte platnou omluvu a že absence nebude mít za následek žádné postihy ze strany školy nebo jiných orgánů.

Při pokusu o simulaci zvracení dbejte na to, abyste tak činili přesvědčivě. To znamená, že musíte vypadat a znít nemocně, stejně jako vypadat fyzicky nemocně tím, že se potíte a přesvědčivě zkřivíte obličej. Kromě toho používejte realistická slova popsat své příznaky, například „bolest břicha“ nebo „nevolnost“ Nakonec se ujistěte, že jste svůj čin podpořili umístěním odpadkového koše ve své blízkosti pro případ, že byste skutečně potřebovali zvracet.

Mějte na paměti, že tato strategie nemusí vždy fungovat a že by se mohla vymstít, pokud by se jí rodiče chytili.

2. Předstírejte horečku

To je pravděpodobně nejstarší výmluva v knize a rozhodně nejoblíbenější. Stačí se tvářit, že máte horečku (i když ji nemáte), napsat rodičům vzkaz, že máte horečku, a voilá! Na celý den jsi ze školy venku. Samozřejmě vždycky existuje možnost, že vám učitel neuvěří nebo že škola zavolá rodičům, aby si to ověřili, ale za pokus to vždycky stojí. A pokud se cítíš opravdu odvážně, můžeš vždycky zavolat, že jsi „nemocný“ sám.

Zahrnuje použití česneku, cibule nebo dokonce klasického manévru tření teploměrem, aby se zvýšila tělesná teplota, a následné předstírání příznaků horečky, jako je bolest hlavy, nevolnost a další. I když mohou být rodiče k vašemu stavu skeptičtí, důkaz v podobě mírně zvýšené teploty může stačit k tomu, aby je přesvědčili, že vás nechají na celý den doma. Tuto taktiku však používejte pouze jako příležitostnou přestávku ve škole a neměli byste ji používat pravidelně.

Nejde vám moc dobře předstírání? Jak Dostat Horečku přes Noc?

3. Požádejte rodiče, aby jste nemusel jít do školy

Nejúčinnější je výslovně požádat rodiče o den volna ve škole. Vysvětlete, že potřebujete přestávku, a naznačte, že vám to pomůže cítit se svěží a lépe zvládat své povinnosti, až se vrátíte. Zatímco mnozí rodiče mohou volno povolit, jiní mohou být ve svých očekáváních tvrdší. Pravdivost a profesionalita vaší žádosti je však nejlepším způsobem, jak efektivně sdělit své přání získat volno ve škole.

4. Předstírejte nemoc

Předstírání nemoci se může zdát jako jednoduchý způsob, jak se vykašlat na školu, ale je třeba ho předem promyslet a naplánovat. Úspěch tohoto plánu závisí na kreativitě a hereckých schopnostech jednotlivce.

Člověk by měl začít tím, že bude večer předtím předstírat nemoc a přesvědčivě kašlat a kýchat, čímž demonstruje svou nemoc. Pokud půjdete večer spát dříve než obvykle, snadno dodáte tomuto klamu na důvěryhodnosti. Při ranní výzvě je klíčové pokračovat v předvádění příznaků nevolnosti. Posílení klamu přidáním zvracení nebo horečky může být rozhodující pro přesvědčení rodičů, že je důvod k obavám. V konečném důsledku může být dobře provedené předstírání nemoci účinným prostředkem, jak se na nějaký čas zbavit školních povinností.

Jak onemocnět přes noc a vyhnout se práci či škole!

5. Propustka na toaletu

Tohle vyžaduje trochu plánování dopředu. Musíte si odskočit na záchod těsně před začátkem hodiny a vrátit se až po obědě (nebo kdykoli o další přestávce). Když se konečně vrátíte do třídy, dělejte, jako by se nic nestalo, a doufejte, že si toho učitel nevšiml (je pravděpodobné, že ne).

6. Předstírejte zranění

Předstírání úrazu je častým způsobem, jak získat školní prázdniny. Při tomto cvičení je nejdůležitější herectví a někteří mohou předstírat výron kotníku nebo bolest kolena po hře na hřišti. Přínosné může být naznačit jim, že jim školní zdravotní sestra doporučila zůstat dva dny doma a odpočívat. Je třeba dbát na to, aby při vytváření těchto historek nedošlo k žádnému skutečnému zranění; místo toho je třeba se zaměřit na poskytnutí věrohodných výmluv a jejich sebevědomé podání. Pokud se tato odvážná lest podaří, musí si pak dotyčný užít školní prázdniny omezené podle potřeby vlastními chytrými výmysly.

7. Nechte se poslat ze třídy

Tohle je celkem jasné. Stačí, když vás z jakéhokoli důvodu pošlou ven ze třídy, a pak se odmítnete vrátit dovnitř. Můžete předstírat, že jste opět nemocní, nebo říct, že musíte jít domů, protože vám něco přišlo. Jakmile opustíte třídu, je to v podstatě konec hry.

Přerušit vyučování – Tato možnost je pravděpodobně nejrizikovější na tomto seznamu, protože zahrnuje úplné opuštění školní půdy, ale přesto je to možnost. Abyste to zvládli, stačí odejít během oběda nebo jiné volné hodiny, kdy učitelé tolik nekontrolují chodby. Jakmile opustíte školní areál, už se nevracejte!

8. Změňte čas na budíku

Změna času budíku je běžná taktika, kterou děti používají, aby si užily hodinu nebo dvě spánku navíc, aniž by rušily rodiče. Je to poměrně snadné; stačí večer předtím vstoupit do jejich pokoje, změnit nastavení budíku a opustit ho.

Tímto způsobem nepotřebují důvod, proč nejít do školy, protože školní autobus už pravděpodobně odjel, když se vzbudily. Jako bonus může schování klíčů od auta zabránit tomu, aby jejich rodiče použili auto a sami je tam odvezli.

Tato taktika se rychle stala jednou z nejoblíbenějších metod, jak se děti vyhýbají cestě do školy, protože jim umožňuje uniknout, aniž by se musely zodpovídat ze své vlastní viny.

9. Jdi domů dřív

Tento postup je podobný jako „přerušení vyučování“, ale místo toho, abyste odešli během oběda nebo jiné volné hodiny, odejdete během vyučování, kdy vám učitel nevěnuje pozornost (nebo když je zaneprázdněn něčím jiným). Klíčem k úspěchu je být nenápadný, aby si toho učitel nevšiml, dokud nebude pozdě.

Doporučujeme, abyste se před rozhodnutím odejít ujistili, že se v okolí nenachází žádné bezpečnostní kamery nebo strážníci, kteří by mohli váš odchod snadno odhalit. Po opuštění školní půdy si ověřte, že vaši rodiče nebudou po příchodu domů, abyste se vyhnuli nežádoucím otázkám. V případě konfrontace je nejlepší zalhat a prohlásit, že jste se zúčastnili vyučování podle rozvrhu. Měla by být přijata veškerá opatření, aby byl zajištěn nenápadný odchod.

10. Nepřestávejte se vymlouvat

Výmluvy jsou nedílnou součástí našeho každodenního života a používají se od nepaměti. Studenti se spoléhají na výmluvy, aby mohli chodit za školu, ale ty někdy ve skutečnosti nefungují. Svět se neustále mění, a proto vám přinášíme několik neotřelých výmluv, které mohou studenti v roce 2023 využít, aby mohli zůstat doma.

Navrhnout rovnou výlet místo toho, abyste navrhli zůstat doma kvůli učení, může působit jako obrácená psychologie a přinést pozitivní výsledky. Lze využít předpovídaných povětrnostních podmínek, jako je sníh nebo náhlý pokles teplot, tím, že se posledních pár dní hlásíte k nachlazení. Kromě toho může jako skvělý důvod v současném scénáři fungovat výmluva na spolužáka, který byl pozitivně testován na Covid-19. A konečně, falešné známky od rodičů kolem zameškání vyučování nebo účasti na akcích by také mohly fungovat, i když ne vždy se doporučují kvůli obavám z autenticity.

11.Předstírání mimořádné události

Tento postup vyžaduje trochu vašeho jednání (pokud se skutečně nejedná o mimořádnou událost), ale rozhodně se to dá zvládnout. Můžete říct, že vám zemřela babička (RIP babička), váš domácí mazlíček potřebuje k veterináři nebo došlo k úmrtí v rodině. Pokud budete znít dostatečně přesvědčivě, učitel by vás měl nechat odejít bez velkých otázek.

12. Dostat po škole/odklad školní docházky

Věřte tomu nebo ne, dostat po škole může být někdy skutečně užitečné, protože vás to zbaví nutnosti chodit do třídy! Tato možnost samozřejmě není ideální, protože to znamená, že stejně budete muset zůstat po škole, ale pořád je to lepší než sedět celý den v hodinách, ve kterých nechcete být.

13. Hrát si na záškoláka

Tato možnost je dost podobná „zkrácení vyučování“, jen místo toho, abys odešel během oběda nebo jiné volné hodiny, kdy učitelé nedávají takový pozor, odejdeš během vyučování a budeš předstírat, že je všechno normální. Klíčem k úspěchu je nenechat se chytit , takže se ujistěte, že si toho učitel nevšimne, dokud nebude pozdě ! 

14. Odejděte ze školy na zábavné místo

Opustit školu kvůli zábavě může být lákavé, ale předem zvažte rizika s tím spojená. Chcete-li zůstat nenápadní, jděte někam mimo školu, například do jiné části města nebo úplně mimo město. Kromě toho může být výhodné se maskovat; chcete mít jistotu, že vás lidé nepoznají, pokud vás uvidí. Mějte však na paměti bezpečnost; neznámá místa mohou vás a vaše přátele dostat do nebezpečné situace.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší komedie na Netflixu!

Často Kladené Otázky

Závěrem

Toto jsou některé z nejkreativnějších výmluv a strategií, jak chodit za školu. Žádná z těchto metod samozřejmě není spolehlivá, takže před jejich použitím zvažte všechny možné důsledky. A hlavně pečlivě zvažte všechna pro a proti, než se rozhodnete, jestli se vám vynechávání školy opravdu vyplatí!

Nejlepší omluvou za zameškání školy nebo studia je upřednostnit své duševní zdraví. Pokud cítíte, že si potřebujete odpočinout od výuky a dalších aktivit, je vždy lepší si odpočinout, než se vystavovat zbytečnému stresu. Ujistěte se, že pokud si přestávku uděláte, máte připravený plán, jak se po ní vrátit ke studiu. Ať už zvolíte jakoukoli cestu, nezapomeňte, že vzdělání je důležité a nemělo by být vynecháváno.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend