Jak Namalovat Pavouka a Pavučinu Na Obličej [Jednoduchý Návod]

Jak Namalovat Pavouka a Pavučinu Na Obličej [Jednoduchý Návod]

Chtěli jste si někdy namalovat strašidelného pavouka s pavučinou na obličej jednoduchým způsobem? Tak teď už můžeš! Pomocí několika jednoduchých kroků si budete moci vytvořit působivý pavoučí vzor, který vás určitě odliší. Stačí k tomu jen trochu make-upu, trocha cviku a trocha kreativity. Pojďme začít!

Jak nakreslit pavouka na obličej dítěte

1. Shromážděte si zásoby na malování

Prvním krokem při malování pavoučího designu je shromáždit všechny potřebné zásoby. Budete potřebovat černou a bílou barvu na obličej, štětce nebo houbičky, vodu a papírové utěrky. Možná budete chtít použít také zrcadlo, abyste při malování viděli, co děláte.

2. Vytvořte základní tvar

Jakmile budete mít všechny potřeby shromážděné, je čas začít malovat! Začněte vytvořením základního tvaru pavouka pomocí černé barvy na obličej a štětce nebo houbičky. Při vytváření tvaru pavouka dbejte na to, aby byl symetrický a měl osm nohou. Dbejte na to, aby každá noha měla dva články – horní a dolní – a aby byly rovnoměrně rozmístěny kolem těla. Jakmile budete s tvarem pavouka spokojeni, odložte ho prozatím stranou, aby mohl uschnout.

3. Přikreslete detaily pavouka

Jakmile váš pavouk zcela zaschne, je čas přidat nějaké detaily. Pomocí bílé barvy na obličej a buď štětce, nebo houbičky přidejte malé tečky kolem okraje těla a také podél každé nohy, abyste získali další detaily. Poté tenkým štětcem nebo párátkem nakreslete drobnější detaily, jako jsou čáry vedoucí po každé noze a malé chomáčky na konci každého segmentu nohy. Nakonec vyplňte případné mezery další bílou barvou, dokud vše nebude vypadat rovnoměrně. A je to – krásný malovaný pavouk!

Jak namalovat Strašidelné pavučiny na obličej

Chcete se dostat do ducha Halloweenu? Proč si nevyzkoušet strašidelné malování pavučinami na obličej? Je to snadné a zábavné a rozhodně vás to naladí na halloweenskou atmosféru! Zde je návod, který vám pomůže krok za krokem.

1.Připravte si sadu na malování na obličej

Budete potřebovat bílou barvu na obličej, černou barvu na obličej, kosmetické štětce, vodu a papírový ručník nebo hadřík. Ujistěte se, že používáte kvalitní kosmetiku, abyste dosáhli co nejlepších výsledku. Pokud se chcete napřed rozkreslit, namalujte si halloweenskou dýni na papír.

2.Připravte obličej na malování

Jakmile si shromáždíte potřeby, je čas připravit si plátno – tedy obličej! Začněte tím, že si pleť vyčistíte jemným čisticím přípravkem. Pokud používáte podkladovou bázi nebo korektor na jiné části obličeje, naneste je nyní také. Vytvoříte tak rovnoměrný podklad pro pavučinový vzor.

3.začněte kreslit obrys pavučiny

Dalším krokem je nakreslení obrysu pavučiny. Tenkým štětcem lehce navlhčeným vodou nakreslete na čelo nebo tvář (nebo na obojí!) složitý vzor pavučiny. Začněte vytvářením soustředných kruhů a poté přidejte spojovací čáry mezi nimi. Nebojte se, že to nebude dokonalé; prostě se tím bavte!

4.Přidejte pavučině barvu

Jakmile je obrys dokončen, vezměte čistý štětec a naneste na něj bílou barvu na obličej. Opatrně vyplňujte jednotlivá místa v pavučinovém vzoru, dokud nebudou vyplněny všechny kruhy. Nyní vezměte další štětec a černou barvu na obličej a obtáhněte jím každou čáru v rámci pavučinového vzoru, abyste jej ještě více zvýraznili – díky tomu bude vypadat jako skutečná pavučina!

V případě potřeby si vezměte vlhký papírový ubrousek nebo hadřík a odstraňte přebytečnou barvu z okolí očí nebo úst, než vše zafixujete dokončovacím pudrem nebo sprejem. A voilà – máte hotovo! Užijte si předvádění svého strašidelného pavoučího díla v letošní halloweenské sezóně!

Malování pavučinami na obličej je snadný způsob, jak dodat každému halloweenskému vzhledu trochu strašidelnosti!

Tipy jak malovat na obličej

 1. Vyberte si světlou barvu podkladu. Jako základ pavučiny vždy použijte bílou nebo světle šedou barvu a teprve poté přidejte tmavší barvy. Pomůže to vytvořit rovnoměrný základ a malba bude vypadat realističtěji.
 2. Nejprve si načrtněte návrh. Než začnete malovat, načrtněte si nejprve tužkou nebo fixem vzor pavučiny, abyste měli představu, kudy by měly vést čáry a které úseky je třeba vyplnit.
 3. Pro různé oblasti malování obličeje používejte různé typy štětců. Například tenký štětec můžete použít ke kreslení obrysů pavučiny, zatímco silnější štětec je vhodnější pro vyplňování větších barevných ploch.
 4. Cvičit, cvičit, cvičit. Pokud s malováním na obličej začínáte, může vám nějakou dobu trvat, než si ho osvojíte. Nebojte se, pokud vaše první pokusy nedopadnou podle očekávání – prostě pokračujte v tréninku a brzy se z vás stane mistr!
 5. Chcete-li dosáhnout profesionální povrchové úpravy, použijte dokončovací prášek nebo sprej. Pomůže to upevnit barvu na místě a dodá jí to dokonalejší vzhled.
 6. Bavte se! Malování na obličej by mělo být vždy zábavné – nezapomeňte se tedy při něm bavit! Vyzkoušejte různé vzory a experimentujte s barvami. Kdo ví, jaké strašidelné dílo můžete vytvořit? Šťastné malování na obličej!

Chyby na které si musíte dát pozor

 • Nepoužívejte příliš mnoho barvy na obličej. Příliš mnoho barvy na obličej se může rozmazat nebo smíchat, což ztěžuje dosažení požadovaného vzoru.
 • Nespěchejte. Malování na obličej je umění a vyžaduje trpělivost – nespěchejte! Při obkreslování vzoru pavučiny a přidávání barev nespěchejte, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.
 • Nezapomeňte své dílo zpevnit závěrečným pudrem nebo sprejem. Nastavení malby na obličej fixačním prostředkem pomůže k její delší trvanlivosti, proto na tento důležitý krok nezapomínejte!
 • Pozor na rozmazání. Rozmazání je jednou z nejčastějších chyb při malování na obličej – nezapomeňte mít při malování po ruce hadřík a odstraňte přebytečnou barvu z okolí očí nebo ústy.
 • Nepoužívejte na pokožku drsné přípravky. Při výběru barev na obličej vybírejte ty, které jsou označeny jako netoxické a šetrné k pokožce. To pomůže zajistit bezpečný a pohodlný zážitek pro vás i vaše hosty.
 • Na konci večera se ujistěte, že jste se správně odlíčili. K odstranění malování na obličej použijte jemný čisticí prostředek – nedrhněte příliš silně! Po odstranění všech barev pokračujte hydratačním krémem, aby vaše pleť vypadala zdravě a hydratovaně.

A tady to máte – vše, co potřebujete vědět, abyste mohli začít s malováním pavučinou na obličej během letošního Halloweenu! S těmito jednoduchými tipy budete moci vytvořit strašidelná umělecká díla během chvilky!

Jak bezpečně odstranit halloweenskou barvu?

Po zábavné noci strávené na oslavě Halloweenu vám možná zůstaly zbytky kostýmu. Ať už se jedná o kompletní malbu na obličej, nebo jen o nějaké zvýrazňující linky, budete se chtít ujistit, že barvu bezpečně a účinně odstraníte. Zde je několik tipů, jak nejlépe smýt barvu z obličeje po Halloweenu.

Použijte teplou vodu a mýdlo

Pokud používáte barvy na vodní bázi, jako jsou Snazaroo nebo Ben Nye, začněte tím, že si obličej umyjete teplou vodou a mýdlem. To by mělo stačit k tomu, aby se make-up rozložil a snáze se odstranil. Pokud to nepomůže, zde je několik dalších možností, které mohou pomoci.

Přípravky na bázi oleje

U produktů na bázi oleje, jako je Kryolan Aquacolor, zkuste použít čisticí přípravek nebo odličovač na bázi oleje. Ty budou fungovat lépe než mýdla, protože dokážou oleje účinněji rozložit. K odlíčení můžete také použít rostlinný nebo dětský olej. Abyste se vyhnuli jakýmkoli zbytkům na pokožce, ujistěte se, že jste po použití jakýkoli z těchto produktů důkladně opláchli.

Hydratujte!

Po odstranění všech barev z obličeje nezapomeňte na hydrataci! Drsné chemikálie v těchto barvách mohou pokožku opravdu vysušit, proto ji poté nezapomeňte vyživit kvalitním krémem. Díky tomu bude vaše pleť jemná a hydratovaná po celý rok!

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ halloweenského vzhledu, vždy existuje bezpečný způsob, jak barvu poté odstranit!

Mohlo by vás zajímat: Jak Nakreslit Psa

Závěr

Správné namalování působivého pavouka na obličej nemusí být složité ani časově náročné! Stačí několik jednoduchých kroků s použitím make-upu, štětců nebo houbiček, vody a papírových utěrek – a vytvoříte působivý design, za kterým se budou otáčet hlavy, kamkoli půjdete! Pokud se tedy cítíte kreativní, vyzkoušejte tento návod – užijte si s ním spoustu zábavy!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Send this to a friend