Tričko z Manufaktury

Otevřeno do 10. 11.

Dominika, Cala a Chrise z Krymské Manufaktury potkáte nejčastěji na cestách s batohem na zádech. Jejich touha neustále objevovat je tak inspirovala k navržení něčeho, co všechny správné cestovatele spojuje – a to je láska k Becherovce! Proto tahle trojice mladých návrhářů připravila něco pro všechny její fanoušky.

S větrem ve vlasech

Tričko vám skvěle padne, protože je vytvořeno ve dvou střizích a barvách – tmavě modré pro holky a černé pro kluky. Trička vyrobili kluci z těch nejlepších přírodních materiálů, takže se v nich budete cítit příjemně kdykoli a kdekoli – ve škole, v práci, na party nebo třeba doma během fénování. Právě s větrem ve vlasech to v něm sluší ze všeho nejvíc, takže se s ním pak nemusíte bát vyrazit i na nějakou cestu za dobrodružstvím!

S větrem ve vlasech
Jak tričko získat?

Líbí se ti naše tričko z Krymské Manufaktury? Můžeš ho získat dostat zadarmo – stačí o něm říct svým přátelům. Nasdílej tento příspěvek na svůj Facebook a vyplň nám krátký formulář s potřebnými údaji, ať víme, kam pak tričko poslat. Máme jich celkem 40 ve velikostech S/M pro dámy a L a XL pro pány, každé 10. sdílení vyhraje jedno z nich. Každý od nás navíc dostane malý dárek a zároveň se zařadí do soutěže o výlet do Karlových Varů. Tak podpoř kluky z Krymské Manufaktury a vyzkoušej své štěstí!