Pro kované cestovatele

Otevřeno do 20. 2.

Jasně. Nejdůležitější věc, kterou na cestách do neznáma skutečně potřebuješ, je své vlastní odhodlání. Ale kam s takovou kreditkou nebo občankou a pěnezi, bez kterých se na cestách neobejdeš? Šikovný umělecký kovář Václav Dvořák se nejdříve ujistil, že černé řemeslo má smyls dělat a že uživí jeho i plánovanou rodinu – v roce 2014 začal pracovat sám na sebe pod značkou VDesign a nedávno navrhl pro všechny nezbytnosti bezpečnou a odolnou portmonku, kterou teď můžeš získat i ty!

Becherovka v kapse

Václav portmonku vytvořil z jen 2 milimetry tenkého, ale přesto velmi pevného hliníku bez povrchové úpravy. Díky tomu bude zrát doslova s každým tvým krokem. Zavírání opatřil nádhernou hovězí kůží s patentem a jednotlivé díly sešrouboval nerezovými šroubky. A jak sám říká, že je popravdě dělaná pro něho samotného – odolná, seriózní a trvanlivá. Nosit ji můžeš jen tak v kapse nebo batohu. Na cesty je opravdu jako dělaná a v baru se ti určitě neztratí. Stačí jen vyrazit.

Becherovka v kapse
Získej limitku

Více informací o výrobci najdeš na facebook.com/studioVDesign a pokud se ti naše portmonka líbí, můžeš ji v našem Becher Maketu získat úplně zadarmo. Klikni na tlačítko Nakoupit sdílením a nasdílej tak tuto stránku na svém Facebooku. Portmonek máme celkem 40 a každé 10. sdílení vyhraje jednu z nich. Také zkusíš své štěstí?