blendea supergreens recenze

Blendea Supergreens Bio Recenze, Účinky & Slevový Kód!

Blendea Supergreens je vyrobena z nejkvalitnějších BIO surovin a je bohatá na živiny. Spirulina a mladá pšenice obsahují velké množství vlákniny, která dodává pocit sytosti. Chlorella přispívá správnému trávení, rovnováze prospěšných mikrobů ve střevech a společně se spirulinou pomáhá ke správné imunitě. Antioxidanty zelený ječmen a spirulina brání tělo před volnými radikály.

Chuť zeleného elixíru pak vylepšuje přídavek svěží máty.Blendea je mladá a ryze česká značka plná života. Vznikla z okouzlení z blahodárné síly přírody a jejích superpotravin a z odhodlání přínosné účinky šířit dál mezi lidi.

Účinky Supergreens

ODSTRANĚNÍ POCITU HLADU A ZASYTĚNÍ

Pravidelné užívání snižuje pocit hlau a po jídel se z pravidal budete cítit sytější. Pomůže vám tak při hubnutí, protože budete jíst menší porce.

PODPORA IMUNITY

Jelikož obsahuje spirulinu a chlorellu, které jsou bohaté na chlorofyl, podporují obranyschopnost organismu a posilují imunitní systém.

Dále také dodávají energii, podporují trávení a působí proti stresu.

Proto jsou vhodné zejména pro sportovce, ale i pro lidi s nadváhou nebo mající potíže se špatným zažíváním.

Chlorella je navíc bohatá na vitamín B12, který je u vegetariánů často nedostatečně přijímán.

DETOXIKACE ORGANISMU

Vláknina ze spiruliny a mladé pšenice absorbuje toxiny a odplavuje je z těla ven. Pomáhá rovněž urychlovat metabolismus a působí jako prevence proti nadváze a obezitě. Je bohatým zdrojem železa, vitamínů B12 a antioxidantů.

OCHRANA PŘED VOLNÝMI RADIKÁLY

Blendea je bohatá na antioxidanty, které chrání tělo před škodlivými volnými radikály. Díky svému vysokému obsahu kofeinu rovněž pomáhá stimulovat metabolismus a podporuje spalování tuků. Kromě toho je důležitou složkou pro zdraví kardiovaskulárního systému a posiluje imunitní systém.

PODPORA TRÁVENÍ

Mladá pšenice a chlorella podporují správnou peristaltiku střev a trávení. Jsou také užitečné pro zlepšení stavu kůže, vlasů a nehtů. Pšenice a chlorella rovněž posilují imunitní systém, což je důležité zejména v době chřipkových epidemií. Mladá pšenice a chlorella jsou také vynikajícím zdrojem antioxidantů, které pomáhají chránit naše buňky před poškozením volnými radikály.

POSÍLENÍ VLASŮ A NEHTŮ

Vlasy a nehty jsou zpevněny díky obsahu a mladé pšenice absorbuje toxiny a odplavuje z těla ven.

Supergreens je ideální doplněk stravy pro ty, kteří se chtějí cítit lépe a zdravěji. Pomáhá při odstraňování pocitu hladu a dodává tělu potřebné živiny.

Složení

Zelený ječmen, mladá pšenice, spirulina a chlorella jsou čtyři z nejznámějších super potravin na světě. Jejich kombinace je silným zdrojem vitamínů, minerálů, bílkovin a dalších živin, které tělu dodávají energii a posilují imunitní systém. Tyto superpotraviny se často nazývají „zeleným základem“, protože poskytují širokou škálu vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví. Kromě toho obsahují také chlorofyl, který je známý svými antioxidačními vlastnostmi.

  • 32% zeleného ječmene
  • 31% mladé pšenice
  • 21% spiruliny
  • 16% chlorelly

Zelený ječmen

Zelený ječmen pochází z panensky čistých luk v Německu. Zelené rostliny ječmene se po sběru lisují. Vylisovaná šťáva se usuší při nízké teplotě pro uchování vlastností plodin.

Mladý ječmen má antioxidační schopnosti, pomáhá tedy chránit před působením volných radikálů.

Posiluje také správný stav organizmu. Zelený ječmen doporučujeme konzumovat 1-2x denně po dobu 3 měsíců. Dále bylinkový čaj z ječmene pomůže při nespavosti a podpoří trávení. Zelený ječmen lze koupit ve formě prášku, tablet nebo sušené šťávy.

Poznámka: Zelený ječmen nesmí být konzumován v případě alergie na obiloviny. Také by se mělo zvýšenou opatrnosti, protože může způsobovat podráždění žaludku a tenze ve střevech. Před užitím si raději vždy prostudujte složení výrobku.

Mladá (nedozrálá) pšenice

Mladá pšenice je obilnina, která pochází z Německa. Pšenice patří mezi nejstarší pěstované obiloviny a je rozšířena po celém světě. Blendea zpracovává mladou pšenici podobným procesem jako zelený ječmen. Po sběru a lisování získanou šťávu sušíme teplým vzduchem do 42 °C tak, aby byla zachována RAW kvalita a uchránily se obsažené vitamíny a jiné prospěšné látky.Mladá pšenice obsahuje velké množství vlákniny, která dodává pocit sytosti, a tím může pomoci ke kontrole tělesné váhy.

Pšeničná šťáva je bohatým zdrojem živin, vitamínů a minerálů. Mezi ty nejdůležitější patří železo, vápník, fosfor, draslík a hořčík. Mladá pšenice je také bohatým zdrojem vitamínu B1, B2, B3, B6 a kyseliny listové. Díky tomu mladá pšenice podporuje imunitní systém, zlepšuje trávení a pomáhá při hubnutí. Mladá pšenice je skvělým zdrojem energie a vitality.

Doporučujeme ji zejména sportovcům, kteří potřebují dodat svému tělu energetický boost. Mladou pšenici můžete konzumovat v doplňcích stravy, čerstvou nebo si připravit domácí šťávu. Pro větší chuťovou rozmanitost doporučujeme kombinovat mladou pšenici s ostatními bylinkami a zeleninou. Můžete si také připravit domácí sirup nebo ovocný džus.

Spirulina

Spirulina je sladkovodní vláknitá řasa, která se vyskytuje v tropických a subtropických jezerech. Je to nejznámější zelená potravina na světě a používá se jako doplněk stravy nebo jako potrava sama o sobě. Spirulina ve směsi Supergreens pochází z nedotčených horských řek v Taiwanu, kde se sbírá jako zelený povlak z povrchu vody. Po přečištění se suší metodou rozprašování.

Spirulina má podobné vlastnosti jako chlorella, posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, má antioxidační účinky a zvyšuje vitalitu. Navíc upravuje hladinu cukru v krvi, pomáhá kontrolovat chuť k jídlu, a může tím usnadnit kontrolu tělesné hmotnosti.

Spirulina je jedinečná potravina, která obsahuje širokou škálu vitamínů, minerálů, bílkovin a antioxidantů. Její unikátní složení dělá z ní vynikající doplněk stravy pro každého, kdo se chce cítit zdravě a fit. Pokud hledáte způsob, jak si doplnit svou stravu o potřebné živiny, spirulina je skvělá volba.

Chlorella

Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa původem z Asie. Název této řasy je odvozený od latinských slov chloros – zelený a ella – malá. Chlorella je bohatá na chlorofyl, díky čemuž má svou charakteristickou tmavě zelenou barvu. Chlorellu původem z Taiwanu v Blendea po sklizni upravují procesem nízkotlakého rozpínání, kterým dojde k rozbití buněčné stěny řasy a uvolnění prospěšných látek. Touto úpravou docílí zvýšení vstřebatelnosti látek obsažených v nitru řasy.

Chlorella pomáhá pročistit tělo a normalizuje funkci jater.

Kromě toho je také účinným antioxidantem. Chlorella působí v trávící soustavě jako prebiotikum a je tedy vhodným doplňkem stravy pro osoby s trávicími potížemi.

Chlorella rovněž podporuje imunitní systém, pomáhá při detoxikaci organismu a má pozitivní vliv na celkovou vitalitu. Doporučená denní dávka chlorelly je 3 gramy. Chlorellu je možné konzumovat ve formě prášku, tablet nebo kapslí.

Při výběru chlorelly je důležité zvolit kvalitní produkt s certifikacemi. Chlorella by měla být čistá a bez přísad. Kvalitní chlorella by neměla obsahovat žádné chemické látky a měla by být vyráběna z ekologicky čisté vody.

Nutriční informace

Kalorie: 292 Kcal

Tuky: 3,4%

Sacharidy: 20,5%

Vláknina: 37,7 %

Bílkoviny: 26,2 %

Balení 90 tablet vs Balení v prášku 90g

Obě balení obsahují 30 dávek. Složení účinných látek je v obou produktech stejné, pouze balení v prášku obsahuje mátu pro ochucení produktu.

Z našeho pohledu doporučujeme balení tablet. Jejich konzumace je daleko pohodlnější. Můžete si je kdykoliv vzít jednoduše sebou a jsou skvělé pokud si chcete držet zdravou rutiny i na cestách.

Dávkování

Doporučená denní dávka mladé pšenice, spirulin a chlorelly je 3 gramy (pokud máte tablety, doporučená dávka jsou 3 tablety). Můžete si ji vzít ráno nebo večer s jídlem. Pro lepší stravitelnost doporučujeme užít doplněk stravy spolu s ovocem nebo zeleninou.

Pokud si chcete produkt vyzkoušet, doporučujeme začít s menší dávkou 1 gramu denně a postupně ji zvyšovat.

Pokud se rozhodnete produkt konzumovat déle než 3 měsíce, doporučujeme každých 6 měsíců udělat 1-2týdenní přestávku.

Super Greens je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit svou denní dávku zeleniny a bylinek. Tato směs je bohatá na živiny, vitamíny, minerály a enzymy. Super Greens je také bohatý zdroj antioxidantů a chlorofylu.

Doplněk stravy Super Greens je vhodný pro vegetariány a vegany.

Mohu užívat supergreens každý den?

Ano, bez obav. Blendea Supergreens je 100% přírodní produkt s minimem škodlivých látek a stopovými prvky. Můžete ho užívat dlouhodobě bez omezení.

Kdy je nejlepší doba tento produkt užívat?

Ráno na lačno, nebo mezi jídly.

Jak připravit supergreens v prášku

Sypká směs Blendea Supergreens se užívá denně rozpuštěná ve vodě, ovocném džusu, nebo smoothie. Doporučené dávkování je 1-2 lžičky směsi 1-2x denně. Každou dávku smíchejte s 200 ml vody, džusu, nebo smoothie a vypijte čerstvé, bez odstání. Pro začátek stačí 1 lžička denně na lačno, postupně přejděte na 2 lžičky. 1 balení přípravku Blendea (90 g) obsahuje až 30 jednorázových dávek.Pijte Supergreens každý den a brzy budete cítit tu rozdíl!

Vedlejší účinky

Při dodržování doporučeného dávkování nejsou známy žádné vedlejší účinky. Přesto se doporučuje konzultace s lékařem, pokud užíváte nějaký lék nebo jste těhotná či kojící.

Pokud se objeví nějaké nežádoucí účinky, je nutné ihned přerušit užívání a konzultovat to s lékařem.

Pro koho není vhodný

Pokud jste těhotná nebo kojíte, užívání supergreens není vhodné. Stejně tak byste ji neměli dávat dětem do 3 let. Může se stát, že se do supergreens dostane stopové množství ořechů. Konzultujte užívání s lékařem, pokud užíváte léky na štítnou žlázu.

Nedávejte si víc, než je doporučená dávka. Mohlo by vás to nemile prohnat. I nadále jezte pestře a vyváženě. Supergreens neobsahuje všechny živiny světa. Pokud budete supergreens užívat správným způsobem, mohou se objevit krátkodobé projevy, jako je průjem či nadýmání.

Cena blendea supergreens

Cena 90 tablet je 339,- Kč.

Pokud si chcete koupit greens v sypké formě, zaplatíte 356,- Kč za jedno balení. Cena tedy není přehnaná.

Slevový kód, sleva 10% nacelý nákup!

Nejlevnější supergreens na českém trhu najdete zde! Nezapomeňte využít výše uvedený slevový kupón! Díky němu nakoupít greens v tabletách pouze za 305,- Kč a v prášku za 320,- Kč.

PS: Sleva platí na celý sortiment obchodu Blendea.

Alternativní produkty

Složením podobný produkt, který je plnohodnotnou alternativou je Super Greens, 30 sáčků od Perricone MD NUTRICEUTICALS, ale toto balení vás vyjde na 1 696,- kč.

Můžete koupit zde.

Jak jsou Supergreens vyráběny

Supergreens je vyráběn z přírodních surovin, které neobsahují žádné pesticidy ani geneticky modifikované organismy. Po sklizni se suroviny šetrně usuší, aby byla zachována co nejvyšší nutriční hodnota. Usušené suroviny se namelou na jemný prášek a zabalí do obalu.

Všechny šarže jsou testovány třetí stranou na těžké kovy, mikroorganizmy a PAHs. Supergreen je vyráběn s péčí o životní prostředí a zdraví spotřebitelů. Použitím přírodních surovin a šetrnými postupy výroby jsme si jisti, že nabízíme nejkvalitnější produkt na trhu.

Certifikace kvality

Všechny produkty značky Blendea jsou certifikovány dle nejpřísnějších evropských norm. Každá šarže podléhá kontrole a analýze. Certifikace o zdravotní bezpečnosti mají všechny produkty.

Tento certifikát potvrzuje, že každá šarže podléhá kontrole a analýze. Tento certifikát o zdravotní bezpečnosti mají všechny produkty blendea..

Bio

Supergreen je také certifikován jako výrobek BIO. To znamená, že obsahuje minimálně 95% surovin původem z ekologického zemědělství. Všechny ostatní složky jsou přírodní a neobsahují žádné syntetické látky.

Vegan

Supergreen je certifikován jako výrobek VEGAN. To znamená, že neobsahuje žádné složky živočišného původu ani produkty živočišného původu.

Certifikát EKO zemědělství

Tento certifikát potvrzuje, že minimálně 95% surovin je původem z ekologického zemědělství.

Často Kladené Otázky

Kolik doporučených dávek jedno balení blendey supergreens obsahuje?

Každé balení obsahuje 30 porcí (1 měsíční dávka), ať už si vyberete supergreens v tobolkách nebo v prášku.

Můžu si objednat více balení na najednou?

Ano, můžete. Po kliknutí na tlačítko „Přidat do košíku“ se Vám otevře okno s možnostmi doplnění Vaší objednávky o další produkty. Pokud chcete objednat větší množství tohoto produktu.

Odkud pochází zelený ječmen který je součástí blendea supergreens?

Pochází z Evropy.

Jak dlouho mi Blendea Supergreens vydrží?

Spirulina a chlorella mají velmi dlouhou trvanlivost, a to až 2 roky. Mladá pšenice má o něco kratší životnost, ale i tak vydrží minimálně rok.

Mohu tento greens doplněk stravy užívat v těhotenství?

Supergreens je vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Všechny suroviny jsou testovány na nejvyšší možnou kvalitu a čistotu.

V jakém podílu je zastoupena spirulina blendea supergreens?

Spirulina je zastoupena ve 21% v produktu v tabletové formě, balení v prášku obsahuje 20% spiruliny.

Supergreens obsahuje kofein?

Ne, supergreens neobsahuje žádné složky s kofeinem. Kofein se vyskytuje pouze v produktu Supercoffee.

Mohu brát Blendea SuperGreens na lačno pokud dodržuji přerušovaný půst?

Jedná dávka greens obsahuje alespoň 4,7 Kcal. Pokud chcete dodržovat přísný půst, tak raději zařaďte greens až před vaše první jídlo dne.

Závěr

Pokud se rozhodnete začlenit doplněk stravy Super Greens do svého jídelníčku, doporučujeme konzultaci s lékařem. Kvalitní produkt by měl být čistý a bez přísad. Dbejte na dodržování doporučeného dávkování.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!