Jeřáb Ptačí Účinky Na Vaše Zdraví A Jak Ho Používat!

Jeřáb Ptačí: Účinky na vaše zdraví a jak ho používat!

Sorbus aucuparia je malý strom široce pěstovaný v Evropě. Po staletí se používá v lékařství a v tradiční medicíně. Je běžně známý jako jeřáb nebo horský popel.

Sorbus aucuparia je populárně známý jako „malý strom, široce pěstovaný.“ Tento druh byl tradičně používán pro léčebné účely kvůli vysokému obsahu triterpenů a kyseliny ursolové, což jsou antioxidanty a protizánětlivé látky. Extrakty Sorbus aucuparia však také vykazují antibakteriální vlastnosti, což z něj činí důležitý nástroj pro léčbu infekcí způsobených bakterií Staphylococcus.

Jeřáb ptačí a jeho účinky na vaše zdraví

Zmírňuje příznaky menopauzy, zadržuje vodu a minerály ve vašich buňkách, posiluje obranyschopnost těla proti nemocem, zlepšuje příznaky revmatismu a artritidy, pomáhá při chrapotu způsobeném stárnutím a cigaretami, zabraňuje hromadění ledvinových kamenů a písku v žilách, aniž by to způsobilo. jejich poškození. Přirozeně také zabraňuje tomu, abyste kvůli tomu onemocněli.

Použití

Existují dva způsoby vaření s ovocem: konzervování nebo sušení. V druhém případě se ovoce suší proudem suchého horkého vzduchu, který odstraní veškerou vodu. Výsledkem je, že ovoce je koncentrovanější, než když se konzervuje při mnohem nižších teplotách.

Květy produkují chemikálie, které regulují ženské hormony a jejich použití do koupelí může podpořit plodnost, způsobit nepravidelnosti menstruace nebo pomoci při menopauze.

Popis

Druh, který jste popsal, se nazývá borka a má husté, světle zbarvené olistění. Listy mají na základně dlouhá vřetena a jsou shromážděny do květenství, které může obsahovat několik květů. Může dorůst až do výšky 12 metrů.Pupeny jsou široké, špičaté a pokryté měkkými chloupky. Nejen, že rostlina má dvě různá zbarvení, ale má také dva různé tvary. Jeho listy jsou zpeřené, což znamená, že sdílejí rovnoběžné strany a sahají až k zemi s páry lístků připojených k jejich základnám. Horní strana každého letáku je zoubkovaná a před ohnutím dosahuje nahoru.Tato rostlina má husté větve s plstnatými, lysými listy a špičatými špičkami květů. Kališní lístky jsou vejčité, zatímco koruna bývá zaoblená (někdy i široce vejčitá) a 3–5 mm dlouhá. Semena se uvolňují vně květu ve volných šátcích zvaných poloviční dna nebo „spur drops“.Toto ovoce je kulaté, oranžově červené a lesklé. Druh je plodný ve věku 10-15 let, dožívá se 80-100 let.

Droga

Pták se nebude schopen rozmnožovat, pokud ovoce nebo květiny, které jí, nejsou toxické.

Co bosahuje Jeřáb ptačí

Plody v této šťávě mají mimo jiné přírodní kyseliny jako glukózu a sorbózu, vitamín C (anthokyany i flavonoidy), pektiny, esenciální oleje a mnoho přírodních látek podobných estrogenu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!