uloz.to apple store

Uloz.to Už v Apple Store Nenajdete, Aneb Proč Je Smazané Z AppStore!

Apple nedávno odstranil aplikaci Ulož.to (známou také jako Ulož.to) ze svého App Store poté, co obdržel návrh na její odstranění ve snaze bojovat proti pirátství a dodržovat autorská práva na internetu. Vedení Ulož.to není s tímto rozhodnutím spokojeno a uvedlo, že se jedná o pokus poškodit jejich datové úložiště. V současné době také probíhá proces obnovy, jehož cílem je vrátit Ulož.to zpět do App Store, co to však znamená pro uživatele?

Co to znamená pro uživatele?

Odstranění Ulož.to z App Store bylo jistě rušivé pro ty, kteří se na tuto aplikaci spoléhají ve svém každodenním životě, takže se mnozí ptají, jaké důsledky pro ně bude mít toto odstranění a jaké mají možnosti do budoucna, pokud chtějí službu nadále používat.

Bohužel zatím neexistuje jednoznačná odpověď, protože proces obnovy stále probíhá, ale existuje několik věcí, které by uživatelé měli mít na paměti, když zvažují své možnosti:

  • Ulož.to je stále přístupné i jinými způsoby než stažením aplikace z App Store, například prostřednictvím internetových prohlížečů na stolních počítačích nebo mobilních zařízeních
  • Je možné, že společnost Apple nakonec umožní Ulož.to vrátit do svého App Store, jakmile bude proces obnovy dokončen
  • Uživatelé se mohou při čekání na návrat UloŽ.to poohlédnout po alternativních aplikacích nebo službách, které nabízejí podobné funkce a možnosti jako UloŽ.to
  • Pokud si uživatelé již stáhli verzi aplikace Ulož.to před jejím odstraněním, mohou ji bez problémů používat i nadále
  • Uživatelé by však měli být při tomto postupu opatrní, protože zastaralé verze mohou být náchylné k bezpečnostním rizikům

Nebojte, na ulož.to se stále můžete dostat

I přes nepříjemnost, že Ulož.to není k dispozici v App Store, není třeba se obávat, protože uživatelé mají stále přístup ke své oblíbené úložné službě prostřednictvím webové verze na iPhonech. Díky tomu mohou stávající i noví uživatelé stále bez problémů využívat služby Ulož.to a pokračovat v bezproblémovém stahování obsahu z ní. Pokud jsou tedy iPhony vaším zařízením pro přístup k médiím, můžete si být jisti, že po zmizení služby Ulož.to z App Store nezůstanete na holičkách.

Na Androidu aplikaci v Google Play Store stále najdete

Pokud jste uživateli systému Android, dobrou zprávou je, že aplikace ulož.to je stále dostupná v obchodě Google Play, což znamená, že se nemusíte obávat jejího odstranění z vašeho zařízení. Pokud tedy používáte telefon se systémem Android a spoléháte se na službu Ulož.to pro ukládání dat, můžete ji bez problémů používat i nadále.

Rozhodnutí společnosti Apple odstranit službu Save.to ze svého obchodu s aplikacemi bylo pro mnoho uživatelů rušivé, ale stále existují způsoby, jak k ní získat přístup, pokud to potřebujete.

Závěr

Navzdory tomu, že společnost Apple odstranila Ulož.to z App Store, stále existují způsoby, jak získat přístup ke službám Ulož.to a používat je, zatímco se čeká na dokončení procesu jeho obnovy a doufejme, že se brzy vrátí zpět do App Store. Kromě toho mohou lidé prozkoumat i alternativní aplikace nebo služby, které nabízejí podobné funkce, aby do té doby také uspokojily jejich potřeby! Nakonec zůstává jedna věc jistá – krok společnosti Apple způsobil narušení mezi těmi, kteří se na tuto službu spoléhají ve svém každodenním životě a nyní musí najít alternativy, zatímco čekají na její případný návrat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via