Jak Udělat Popcorn Bez Mikrovlnky - 3 Rychlé Recepty!

Jak udělat popcorn bez mikrovlnky – 3 Rychlé Recepty!

Výroba vlastního popcornu má mnoho výhod. Ať už si ho chcete vychutnat doma nebo ho sdílet s přáteli a rodinou, vyrobit si vlastní popcorn je pohodlné.

Popcorn je svačina, kterou si může dopřát téměř každý. Mnoho lidí si vyrábí vlastní popcorn, protože milují myšlenku mít kontrolu nad tím, co jedí a kolik soli v něm je. Výroba vlastního popcornu vám také ušetří peníze, protože můžete ovládat množství másla nebo oleje, které do něj jde, a množství soli, které se do receptu přidává.

Výhody

– Pohodlí: Přesně víte, jaké ingredience jsou součástí vašeho domácího popcornu a kolik soli obsahuje

– Kontrola: Máte kontrolu nad vším, co do receptu vložíte – Důvtipný: Můžete ušetřit peníze

Popcorn je jednou z nejzdravějších pochoutek z těch nezdravých, i přes to by měl být v dietě omezen.

Jak vyrobit popcorn bez mikrovlnné trouby

Toto je krátký návod, jak udělat popcorn bez mikrovlnky.

Popcorn je jedním z nejoblíbenějších občerstvení na světě. Je snadné si ho vyrobit doma a chutná úžasně, ale většina lidí používá k ohřevu kukuřičných zrn mikrovlnné trouby.

Pokud nemáte mikrovlnnou troubu, můžete použít staromódní varnou desku nebo troubu s grilem (někteří dokonce používají pomalé hrnce). Pokud používáte troubu, mějte na paměti, že to vyžaduje více času než použití dříku na varné desce nebo jeho pokládání na varnou desku.

Proč si vyrábět vlastní popcorn, když si ho můžete koupit v obchodě?

Popcorn do mikrovlnné trouby je pohodlná a rychlá svačina, která je dobrá nejen k utišení bolesti z hladu, ale také skvělá na filmové večery nebo večírky.

Mikrovlnné trouby jsou jedním z nejběžnějších spotřebičů ve většině domácností. Stal se tak oblíbeným spotřebičem, že bez něj jen těžko najdete domov. To znamená, že vždy vyvstává otázka, co dělat se všemi těmito mikrovlnami. S těmito otázkami na paměti jsme pokročili a vyvinuli jsme tohoto praktického průvodce, jak si vyrobit vlastní sáčky na popcorn do mikrovlnné trouby ze sáčku do mikrovlnné trouby!

Výroba vlastních tašek je poměrně snadná, potřebujete pouze nějakou látku, šicí stroj a nějaké základní potřeby. Získáte uspokojení z toho, že jste něco udělali ručně, ale také vám to ušetří peníze za nákup hotových tašek.

Jak připravit popcorn do mikrovlnné trouby bez mikrovlnné trouby

Tento článek se bude zabývat tím, jak připravit popcorn v mikrovlnné troubě bez mikrovlnné trouby. Metoda sporáku je stále nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, a je to jednodušší než použití mikrovlnné trouby.

Popcorn v mikrovlnné troubě je pohodlný a snadno se vyrábí, ale nemusí být zdravější než si vyrobit vlastní na sporáku. Tento článek vás provede oběma způsoby výroby popcornu, takže se můžete sami rozhodnout, který z nich je pro vás nejlepší.

Mnoho lidí má rádo popcorn v mikrovlnné troubě, protože je hotový během několika sekund; mnoho lidí si stále myslí, že popcorn v mikrovlnné troubě je méně zdravý než popcorn vyrobený na varné desce, protože mikrovlny ohřívají potraviny nerovnoměrně a vaří je ze všech stran najednou, což zvyšuje pravděpodobnost, že se tímto způsobem spálí nebo vysuší. I přesto by neměl být travalou součástí vašeho jídelníčku.

Tyto kroky vám pomohou připravit nejlepší recept na popcorn na sporáku.

Popcorn je oblíbené občerstvení. Snadno se připravuje a rychle se vaří, takže se dá hodit téměř ke všemu, co vaříte. Tento rychlý a snadný recept je ideální pro dny, kdy se cítíte obzvlášť ambiciózní nebo jen nechcete trávit příliš mnoho času v kuchyni.

Nejlepší způsob, jak vařit popcorn na sporáku, je použít středně velký hrnec s poklicí, zahřát jej na střední teplotu a přidat olej na potírání dna pánve. Když je všechen olej spotřebován, přidejte ještě tolik horkého oleje, až dosáhne zhruba do poloviny stěn hrnce (ale nedotýkejte se ho). Nasypte jádra a přikryjte víkem; držet

Jak vyrobit popcorn v horkovzdušné troubě přirozeným způsobem

Naučit se dělat popcorn v horkovzdušné troubě je snadné, pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých kroků. Stroj budete moci používat stejně jako obvykle pro vaření jakéhokoli jídla. Tímto způsobem si můžete vychutnat skvěle chutnající popcorn kdykoli a kdekoli!

Mnoho lidí chce vědět, jak se dělá popcorn v horkovzdušné troubě, ale nechtějí používat chemii nebo vytápět kuchyň. Pro výrobu popcornu v horkovzdušné troubě bez jakýchkoliv chemikálií je nejlepší možností použít 100% organická a nezpracovaná jádra a máslo.

Krok 1: Umístěte 12–16 šálků nevypražených jader na dno držáku na popcorn ve vaší horkovzdušné troubě.

Krok 2: Umístěte ⅓ šálku másla na jádra a umístěte na něj víko.

Krok 3: Nalijte vodu do nádoby na vodu horkovzdušné trouby s označením „120 sekund“

Krok 4: Nastavte zobrazení času na 120 sekund

Krok 5: Umístěte horkovzdušnou troubu se zavřeným víkem

Tipy, jak si vždy vyrobit perfektní popcorn

Tento článek vám nabídne pár tipů a triků, jak vyrobit ten nejlepší popcorn.

Pečlivě shromážděte všechny ingredience, dodržujte recept a vychutnejte si svůj dokonalý popcorn!

Nejlepší průvodce vařením s popcornem v troubě

Popcorn je velmi oblíbené občerstvení. Vyrábí se vylupováním zrn kukuřice, která jsou potažena neodkalenou vrstvou oleje. Popcorn v troubě můžete vyrobit mnoha různými způsoby, ale neexistuje žádný konkrétní způsob, který by byl nejlepší pro každého.

Někteří lidé dávají přednost použití misky vhodné do mikrovlnné trouby k popcornu, zatímco jiní rádi používají varnou desku nebo elektrický stroj na popcorn.

Jak upéct dokonale praženou kukuřici, která vás nadchne?

Vaření kukuřice v mikrovlnné troubě je jedním z nejjednodušších způsobů, jak ji upéct a vařit. Existuje několik kroků, které byste měli při vaření této oblíbené kukuřičné svačiny dodržovat.

Jak víme, toto je recept na dokonalý popcorn v mikrovlnce, na který jsem sama narazila.

Zjistil jsem, že nejlépe chutná popcorn, protože se může stát, že přeskočíte kroky nebo nepoužijete všechny ingredience správně.

Nejlepší recept na dokonale vypražený popcorn v troubě?

Popcorn je perfektní svačina, kterou si můžete vychutnat s přáteli nebo rodinou, ale může být obtížné vařit bez připálení.

Nejlepší způsob, jak dosáhnout dokonalého popcornu, je postupovat podle pokynů na stroji. Množství kukuřice, které potřebujete, závisí na počtu lidí ve vaší domácnosti. Pokud vaříte pro méně než 3 osoby, vložte do každého šálku oleje 1/2 šálku popcornových jader. Pokud vaříte pro více než 3 osoby, vložte 1/4 šálku jader na šálek oleje. Nastavte teplotu na střední a nechte 8 minut vařit.

Pokyny se budou lišit v závislosti na určitých faktorech, jako je doba vaření kukuřice v troubě a typ stroje na popcorn, který máte doma.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
Send this to a friend