Pevný krém z Mascarpone na dort. Rychlý & Jednoduchý recept!

Pevný krém z Mascarpone na dort. Rychlý & Jednoduchý recept!

Recept na pevný krém z mascarpone, lehké a nadýchané šlehačky, kterou lze použít do každého dortu. Tento tuhý krém z mascarpone je dostatečně pevný, aby v dortu vydržel, ale přesto je lehký a vzdušný! Vyrábí se složením tuhého sýra mascarpone do husté smetany ke šlehání a jeho příprava trvá pouhých 10 minut!

Zkoušeli jste již nepečený lotusový dezert?

Jak si vyrobit tuhý krém z mascarpone

Budete potřebovat:

  • 3 hrky mascarpone
  • 3 hrky 33% smetany na šlehání
  • 75g cukru
  • vanilkový extrakt nebo lusk, popřípadě čokoládové lupínky

Postup přípravy

Chcete-li si vyrobit tuhý krém z mascarpone, začněte smícháním sýru mascarpone a tučné smetany ke šlehání. Pomocí mixéru nastavte vysoké otáčky, abyste vytvořili hustou a nadýchanou směs. Jakmile se vše dobře spojí, stěrkou vmíchejte další přísady (například vanilkový extrakt nebo čokoládové lupínky).

Tento krém jsem před natřením na dort dala na hodinu do lednice. Je vynikající, lehký a svěží!

Posledním krokem je vložení krému do dezertu, který připravujete, pomocí trubiček nebo lžiček. Pevný krém z mascarpone bude držet tvar v dortech, cupcakes a dalších dezertech!

Připravte si 10 sladkých a nadýchaných dortů s mascarpone krémem

Příprava dortů s krémem z mascarpone je skvělý způsob, jak získat lehký a nadýchaný dezert. Pevný krém z mascarpone udrží tvar dortu a zabrání tomu, aby byl příliš těžký. Začněte smícháním sýru mascarpone a tučné smetany ke šlehání. Pomocí mixéru nastaveného na vysoké otáčky vytvořte hustou a nadýchanou směs. Jakmile se vše dobře spojí, vmíchejte pomocí stěrky ostatní přísady (například vanilkový extrakt nebo čokoládové lupínky).

Tento krém jsem před natřením na dort dala na hodinu do lednice. Je vynikající, lehký a svěží!

Posledním krokem je nanesení krému trubičkou nebo lžičkou do připravovaného dezertu. Pevný krém z mascarpone bude držet svůj tvarv dortech, cupcakes a dalších dezertech!

Závěrem

Plánování tuhého krému mascarpone je snadné, stačí postupovat podle výše uvedených pokynů. Pokud chcete tuhý krém mascarpone použít do dortu nebo jiného dezertu, nezapomeňte ho před přidáním nechat ztuhnout v lednici!Tuhý krém z mascarpone je dostatečně pevný, aby v dortu vydržel, a přitom je lehký a vzdušný!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
Jak Jednoduše Urychlit
Spalovaní Tuku?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!
E-book ► Nejlepší Rady Pro Nastartování Hubnutí Tento Týden ZDARMA!