Přerušovaný Půst A Alkohol: Jaký A Kolik Ho Mohu Vypít?

Přerušovaný Půst A Alkohol: Jaký A Kolik Ho Mohu Vypít? 2023

Přerušovaný půst a alkohol lze kombinovat, ale je třeba mít na paměti několik věcí. Pití alkoholu zpomaluje proces hubnutí, takže pokud se snažíte zhubnout, možná byste se měli pití úplně vyhnout. Pokud se však nesnažíte zhubnout, je mírné pití alkoholu v pořádku, pokud to s ním nepřeháníte. A nezapomeňte, že i když se nesnažíte zhubnout, je stále důležité pít během půstu hodně vody.

Jak kombinovat přerušovaný půst a alkohol

Pokud chcete kombinovat přerušovaný půst a alkohol, je třeba mít na paměti několik věcí. Za prvé, pití alkoholu může zpomalit proces hubnutí, takže pokud se snažíte zhubnout, možná byste se mu měli úplně vyhnout. Pokud se však nesnažíte zhubnout, je mírné pití alkoholu v pořádku, pokud to s ním nepřeháníte. A nezapomeňte, že i když se nesnažíte zhubnout, je stále důležité pít během půstu hodně vody.

Alkohol vás může dehydratovat, proto dbejte na to, abyste zůstali hydratovaní. A konečně, pokud se chystáte pít alkohol, je lepší, když to uděláte během jídla, a ne během půstu. Pomůže to minimalizovat dopad na váš půst.

Přeruší alkohol fastování? Pokazí to mou dietu?

Ne, alkohol půst nepřeruší. Může vás však dehydratovat a zpomalit hubnutí. Pokud se snažíte zhubnout, je lepší se alkoholu zcela vyhnout. A nezapomeňte, že i když se nesnažíte zhubnout, je důležité během půstu pít hodně vody.

Mírné pití během přerušovaného půstu

Pokud se nesnažíte zhubnout, je umírněné pití v pořádku, pokud to s ním nepřeháníte. A nezapomeňte, že i když se nesnažíte zhubnout, je stále důležité pít během půstu hodně vody. Alkohol vás může dehydratovat, proto dbejte na to, abyste zůstali hydratovaní. A konečně, pokud se chystáte pít alkohol, je lepší, když to děláte během jídla, a ne během půstu. To pomůže minimalizovat vliv alkoholu na půst.

Co můžete pít, abyste si nepokazila dietu?

Zjistěte jakým druhům alkoholických nápojů se při dietě vyhnout. Při snaze zhubnout se nemusíte alkoholu vzdát úplně, ale je důležité si uvědomit, jak mohou různé druhy nápojů ovlivnit váš pokrok. Nejzdravěji se při dietě držte lehkých piv, suchých vín nebo vodky a klubových limonád.Pokud jde o hubnutí, alkohol je často považován za nepřítele. Ale nemusí to tak být! I během diety si můžete dopřát jeden nebo dva nápoje, jen je třeba dávat pozor na druh a množství konzumovaného alkoholu

Zde je několik tipů, jak si vychutnat alkoholické nápoje, aniž byste si zničili svůj pokrok v hubnutí

 • Zdržujte se lehkých piv, suchých vín nebo vodky a klubových limonád. Tyto nápoje mají obvykle nižší obsah kalorií než ostatní alkoholické nápoje
 • Vyhněte se sladkým míchaným nápojům. Pokud například pijete vodku, vynechejte ovocnou šťávu a místo ní si dejte sodovku
 • Omezte se na jeden nebo dva nápoje zanoc. To vám pomůže udržet příjem kalorií pod kontrolou
 • Mezi pitím alkoholických nápojů pijte hodně vody, abyste zůstali hydratovaní
 • Než vyrazíte na skleničku, snězte zdravé jídlo. To vám pomůže předejít pozdějšímu špatnému výběru jídla

Pokud se budete řídit těmito radami, můžete si vychutnat alkoholické nápoje, aniž byste narušili svůj jídelníček. Jen si nezapomeňte hlídat příjem kalorií a pít zodpovědně. Na zdraví!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

 • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
 • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

 • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
 • 10% na krabičkovou dietu
 • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
 • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.