Máš pod čepicí?

Otevřeno do 10. 2.

Holky z Doke určitě! Z domací výrobny se ani ne po dvou letech přestěhovaly do velkého skladu, protože už u nich bylo maličko přečepicováno. Komu by to ale vadilo, když každý den udělají někomu radost a každý den teď šijí, háčkují, pletou, balí, podšívají a užívají si spoustu legrace. Doke se skládá z mladých holek, maminek a žen, které jsou zručné a ví, co tvoje hlava potřebuje.

Hlavu v teple...

Becherovku v lednici a hlavu v teple, to je heslo letošní zimy, tak si nenech ujít šanci získat tenhle super kulich. Holky totiž neustále hledají nové a kvalitní příze, aby každý zákazník získal kousek hoden jeho hlavy. Naše zimní výrobky podšíváme funkčním úpletem ThermoCool®, což je tkanina, která napomáhá regulovat teplotu a udržuje tak nositele v komfortní zóně.

Hlavu v teple...
Je ti zima?

Pokud se ti libí ručně dělaná čepice Doke, tak o ní řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 100 čepic a každé 10. sdílení vyhraje jednu z nich. Pro každého máme navíc připravenou malou pozornost, tak podpoř holky z Doke a dej o nich vědět. Pojď zkusit své štěstí. :)