Krymská Manufaktura

Otevřeno do 2. 3.

Dominika, Cala a Chrise z Krymské Manufaktury potkáte nejčastěji na cestách s batohem na zádech. Zbylý čas traví navrhováním pohodlného oblečení. Jejich touha neustále objevovat je tak inspirovala k navržení něčeho, co všechny správné cestovatele spojuje – a to je láska k Becherovce! Proto tahle trojice mladých návrhářů připravila něco pro všechny její fanoušky.

Příjemně zahřeje

A jelikož na cestách nepotkáš jen sluníčko, ale i pořádný vítr nebo teploty pod nulou, něco na zahřátí, a nemluvíme teď o Becherovce, se ti vždycky hodí. Mikina s kapucí je jako dělaná pro chladnější rána na festivalech, nebo jako parťák při pořádném výšlapu, neztratíš se s ní ale ani na grilovačce nebo venkovní párty. Je to prostě univerzální kousek pro každého, kdo miluje pohodlí, má smysl pro humor a umí si vychutnat dobré pití. Bude se ti hodit?

Příjemně zahřeje
Jak produkt získat?

Pokud se ti líbí mikina s kapucí z Krymské Manufaktury, tak o ní řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 50 mikin ve velikosti M, L nebo XL. Tak sdílej a podpoř Krymskou Manufakturu, pro každého máme navíc malou radost, tak pojď zkusit štěstí :)