Manufactory75

Otevřeno do 15. 9.

Za značkou Manufactory 75 stojí dvojice českých kreativců, kteří se rozhodli dělat věci jinak. Vybírají ty nejlepší materiály z Evropy a přeměňují je na peněženky a pouzdra na mobilní telefony, vizitky nebo karty – to všechno dělají ručně a s nápaditostí, která je jim vlastní. „Naše tvorba by se dala shrnout jako neošizená, poctivá ruční práce s kvalitními materiály spojená s nadšením a vírou, že vytváříme věci, které nejsou jen spotřebním zbožím, ale ke kterým si jejich majitelé vytvářejí osobní vztah,“ říkají o sobě zakladatelé Manufactory 75. Další tvorbu najdeš na www.manufaktura75.cz

Poctivá ruční práce

Pro Becher Market vytvořili ručně vyráběné pouzdro na karty a bankovky. Nezabere moc místa a snadno se vejde do každé kapsy, takže je ideálním parťákem na každou party. Celkem pojme až tři karty a několik bankovek. Pouzdro je vyrobené z italské třísločiněné kůže, barvené barvami z Dánska a šité přírodním lnem z Francie – to vše českýma rukama. Nejlíp to ale poznáš, jakmile ho vyzkoušíš na vlastní kůži.

Poctivá ruční práce
Líbí se ti naše pouzdro?

Jedno z ručně vyráběných pouzder od Manufactory 75 teď můžeš získat i ty. Stačí, když nasdílíš tento příspěvek na svém Facebooku a vyplníš nám krátký formulář. Pouzder máme celkem 90 a každé 10. sdílení vyhraje jedno z nich. Za sdílení navíc dostaneš malý dárek a zároveň se zapojíš do soutěže o výlet do Karlových Varů. Přejeme hodně štěstí!