Nejlepší krémy & léky na hemeroidy

Nejlepší krémy & léky na hemeroidy *Aktualizováno 2023*

Hemoroidy jsou běžným onemocněním, které postihuje lidi v pozdějších letech. V některých případech je lze léčit chirurgicky nebo lokálními krémy. Ale existuje mnoho přírodních způsobů domácí léčby tohoto nepříjemného problému.

V průběhu času došlo k četným způsobům léčby hemoroidů a mnoho z nich bylo úspěšných. Tento článek poskytuje přehled a nejlepších lécích a mastích na zbavení a zmírnění příznaků.

Léčba: Hemoroidektomie je chirurgický zákrok k odstranění hemoroidů přerušením přívodu krve do nich. Obvykle se provádí v celkové anestezii.

Orální prokrvení: Nejběžnější léčba hemoroidů je orální prokrvení, které zahrnuje užívání perorálního léku, který způsobí křečovité bolesti v konečníku, což pomůže zmenšit oteklé krevní cévy a zastavit z nich krvácení.

Nejlepší léky k léčbě hemoroidů, hodnoceno a vysvětleno

Existuje několik volně prodejných léků, které mohou pomoci s úlevou od příznaků, ale neměly by být používány jako jediná možnost léčby. Tyto léky by se také neměly používat, pokud máte infekci nebo horečku. Mohou také způsobit nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy a závratě.

Pro ty, kteří potřebují používat léčbu hemoroidů na předpis, je k dispozici mnoho možností. V závislosti na závažnosti příznaků mohou být doporučeny různé typy léčby, jako jsou krémy, masti nebo čípky.

Jaké jsou nejúčinnější léky na hemoroidy?

Nejúčinnějším lékem na hemoroidy je ibuprofen, který prokazatelně snižuje bolest a otok těchto oteklých žil. Měl by se užívat podle pokynů svého lékaře a neměl by se užívat s jinými léky, které mají podobné účinky jako ibuprofen.

Ibuprofen je volně prodejný lék, který může zmírnit záněty a otoky v anální oblasti způsobené hemoroidy. Měl by být užíván pouze v předepsané dávce, protože může způsobit vážné vedlejší účinky, pokud se používá nesprávně nebo nadměrně.

Seznam nejlepších léků

  1. Venoruton 300 mg
  2. Venoruton Forte 500 mg
  3. Diozen 500
  4. Devenal 500 mg

Nejlepší drogou z drogerie na hemeroidy je vilín. Je účinným lékem na hemoroidy, protože zabíjí choroboplodné zárodky a bakterie, které způsobují záněty v konečníku. Má také adstringentní vlastnosti, které pomáhají zastavit krvácení a snížit otoky.

Jaké jsou nejlepší hemoroidní krémy na trhu

Na trhu je mnoho značek krémů na hemoroidy. Některé jsou lepší než jiné a některé fungují lépe na určité typy hemoroidů.

Nejlepším krémem na vnější hemoroidy je krém Soothe-A-Hemorrhoid od Cetaphil. Je to jemný krém, který zabraňuje svědění a nepohodlí a zároveň zmírňuje bolest a otoky. Nejlepší krém na vnitřní hemeroidy je Anusol HC, u kterého se prokázalo, že je účinnější než jiné značky v prevenci recidivy onemocnění.

Nejprodávanější krémy

  1. Procto-Glyvenol rektální krém 30 g
  2. HemoStop Gel Max Da Vinci Academia 75 ml
  3. Faktu rektální mast 20 g
  4. Dobexil H rektální mast 20 g

Co pomáhá na hemoroidy? Nejlepší babaské rady

Hemoroidy jsou častým problémem, který postihuje lidi všech věkových kategorií a pohlaví. Existuje mnoho způsobů, jak zastavit hemoroidy, ale nejdůležitější je zabránit jejich vzniku a zde je seznam nejlepších babských rad jak předejít a jak se zbavit tohoto zdravotního problému.

Domácí léky na hemoroidy mohou pomoci snížit příznaky a pomoci vám, abyste se cítili lépe. Existují také možnosti léčby, které lze provést doma nebo v ordinaci lékaře.

Nejlepší způsob, jak zabránit hemoroidům, je jíst každý den potraviny bohaté na vlákninu, jako je ovoce, zelenina, celozrnné výrobky a luštěniny.

Některé z těchto domácích prostředků zahrnují použití rostliny na úlevu od bolesti hemoroidů, jako je aloe vera nebo vilín, stejně jako pití velkého množství vody, které vám pomůže s otoky a zácpou.

Jaké jsou potenciální vedlejší účinky

Ricinový olej a aloe vera se po staletí používají při léčbě různých onemocnění. Oba jsou velmi účinné při léčbě mnoha stavů, ale mají také své vlastní negativní vedlejší účinky, které je třeba vzít v úvahu před jejich užíváním.

Aloe vera: Aloe vera se po staletí používá k léčbě mnoha různých onemocnění. Je bohatý na antioxidanty a může pomoci při kožních onemocněních, jako je lupénka, ekzém a akné. Může však také způsobit některé nežádoucí účinky, jako je nevolnost, zvracení, průjem a alergické reakce, pokud se užívá bez dohledu lékaře.

Ricinový olej: Ricinový olej je přírodní projímadlo, které pomáhá při zácpě. Může také pomoci s některými dalšími onemocněními, jako je úleva od bolesti artritidy a menstruační křeče.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via