Pojď se zahřát

Otevřeno do 21. 1.

Jak už asi víš, tak zimní kolekci doplňků pro nás vytvořily holky z Doke. A tohle je poslední kousek inspirovaný Becherovkou, co pro Becher Market vytvořily. Holky sídlí v Jeseníkách, z domací výrobny se ani ne po dvou letech přestěhovaly do velkého skladu, protože už u nich bylo maličko přeplněno. Víc se o nich dozvíš na webu www.doke.cz. Komu by ale stěhování do většího vadilo, každý den teď zvládnou udělat radost více lidem, šijí, háčkují, pletou, balí, podšívají a užívají si spoustu legrace. Doke se skládá z mladých holek, maminek a žen, které jsou zručné a ví, co tvoje hlava potřebuje.

Becherovka v ruce...

Chlazená Becherovka k zimě patří a zahřáte ruce taky, tak si nenech ujít šanci získat originální kousek z naší zimní kolekce z Doke. Holky totiž neustále hledají nové a kvalitní příze, aby každý zákazník získal kousek hoden jeho hlavy. Naše zimní výrobky vám už popletly hlavu a teď jsou na řadě ruce. Použité materiály napomáhájí regulovat teplotu a udržovat tak nositele v komfortní zóně, takže se nemusíš bát, že by ti byla zima, ikdyž budeš držet vychlazenou Becherovku.

Becherovka v ruce...
Návleky na ruce...

Chceš si je taky nasadit? Řekni o ručně pletených návlecích přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 100 návleků a každé 10. sdílení vyhraje jednu z nich. Pro každého máme navíc připravenou malou pozornost, tak podpoř holky z Doke a dej o nich vědět. Pojď zkusit své štěstí. :)