Mačingová dieta: Recenze a výsledky 28 denního jídelníčku na hubnutí a detoxikaci organismu

Dieta Dle Antonie Mačingové [Recenze & Výsledky 28 Denního Jídelníčku]

Hubnutí může být samo o sobě boj, ale zůstat motivovaný držet se plánu zdravé výživy je další bitva dohromady.

Existuje mnoho programů hubnutí, ale většina z nich má jednu věc společnou – dieta, která se programu drží po dlouhou dobu, musí trpět hladem, chutí na jídlo a nízkou hladinou energie.

Dieta Mačingové je program na hubnutí, který se zaměřuje na pozitivní afirmace a meditaci všímavosti, aby vás udržel na dobré cestě a měl ze sebe dobrý pocit a přitom shodil ta kila!

Na základě nejnovějších vědeckých výzkumů nabízí 28denní program, který vám pomůže nastartovat hubnutí, zlepšit zdraví a žít výživnější život.

Co je Mačingová Dieta?

Dieta od Antonie Mačingové je stravovací plán, který je restriktivnější než jiné diety. Zaměřuje se na potraviny s nízkým glykemickým indexem, takže tělo nezažívá velké výkyvy krevního cukru.

Tato dieta byla úspěšná pro mnoho lidí, protože není tak přísná jako jiné diety a nevyžaduje, aby osoba vyloučila konkrétní skupiny potravin. Machingova dieta může být udržitelná a zdravá pro lidi, kteří hledají nový způsob stravování, který by je nenechal hladové ani frustrované.

3 zdravé potraviny vhodné do této diety

Tato ieta je novým trendem ve světě fitness, který je založen na konzumaci co nejméně sacharidů.

Dodržuje ketogenní dietní plán a zahrnuje tři zdravé potraviny:

– Avokádo

– Vejce

– Proteinový prášek

3 potraviny, které musíte zahrnout do vaší Mačingové diety

První věcí, kterou je třeba vědět, je, že slovo „dieta“ znamená pro různé lidi velmi odlišné věci. Někteří lidé to používají k označení kdykoli regulují svůj příjem jídla pro hubnutí nebo řízení. Jiní to používají jako životní styl, kde jedí pouze jídla, která jsou v souladu s konkrétní filozofií nebo způsobem života.

Tato část se zaměřuje na to druhé, což budeme nazývat „Machinova dieta“ – dieta založená na principech z knihy Toma Maughana The MACHINE Diet. V tomto dietním plánu budete jíst pět jídel denně. První tři jsou určeny pro vaši denní práci a vaše tréninky, zatímco poslední dva jsou pro zotavení po trénincích a vaše prostoje v noci, kdy vám nezbývá mnoho energie.

1. Lean Protein – drůbež, plody moře, vejce, fazole a čočka.

Bílkoviny jsou klíčovou živinou pro stavbu svalové tkáně a je důležité zařadit je do stravy při každém jídle. Pokud jde o bílkoviny, můžete si vybrat z široké škály potravin, včetně drůbeže, mořských plodů, vajec, fazolí a čočky.

Nejdůležitější věcí je zajistit dostatek bílkovin denně. Jedním ze snadných způsobů, jak to udělat, je pít ráno odtučněné mléko s cereáliemi nebo přidat odtučněné mléko při vaření rýže nebo těstovin. Dalšími vynikajícími zdroji bílkovin jsou ryby a kuřecí prsa – obě jsou dobrou náhradou za červené maso.

Chudá proteinová drůbež, mořské plody, vaječné boby a čočka Se špatnými zdroji bílkovin, jako je drůbež, mají nízký obsah tuku, ale vysoký obsah energie a různých dalších živin, které po smíchání s obilnými zrny (další nízkotučné jídlo) mohou poskytnout vyváženou stravu .

2. Neškrobová zelenina – listová zelenina, brokolice, květák, chřest.

Neškrobová zelenina je skvělým doplňkem vaší stravy, která vám dodá vlákninu a spoustu vitamínů.

Tento typ jídla byste měli jíst s mírou kvůli vysokému obsahu kalorií, ale mohou být dobrým způsobem, jak do vaší stravy přidat rozmanitost.

Mezi neškrobovou zeleninu, která je pro vás dobrá, patří listová zelenina, brokolice, květák a chřest. Listová zelenina poskytuje nejvíce výhod, protože má málo kalorií a vysoký obsah vlákniny. Brokolice je také zdravá zelenina, protože je nabitá vitamínem C a vitamínem K1, které pomáhají buňkám správně fungovat. Květák je skvělým zdrojem vitaminu K2 (druh vitaminu, který se nenachází v jiné zelenině), což může snížit riziko srdečních chorob a rakoviny. Nakonec obsahuje chřest.

3. Zdravé tuky – ořechy a semínka (a avokádo), olivový olej a kokosový olej

Existuje mnoho druhů tuků a všechny přispívají do stravy něčím jiným.

Tuk je pro zdraví nezbytný. Hraje roli v růstu, chrání orgány a svalovou tkáň a pomáhá v boji proti infekcím. Také dodává energii a pomáhá udržovat tělesnou teplotu. Je však důležité znát rozdíly mezi různými druhy tuků, abyste se mohli zdravě rozhodovat o tom, co jíte každý den.

Tuky jsou obvykle klasifikovány jako nasycené nebo nenasycené tuky. Nenasycené tuky zahrnují mononenasycené a polynenasycené tuky; ty jsou považovány za „zdravé“ pro vaše srdce, protože mohou snižovat hladinu cholesterolu, když jsou konzumovány místo nasycených tuků. Kokosový olej je příkladem jídla, které obsahuje nasycené i nenasycené tuky, ale je považováno za zdravé, protože má více nenasycených tuků než nasycených tuků. Pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu, podporuje štítnou žlázu a dodává energii.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků ze své stravy

Dosažení nejlepších výsledků ze stravy je mnohem těžší, než si většina lidí myslí. Nemůžete jen jíst, co chcete, a očekávat, že uvidíte výsledky. Tento článek vám pomůže vědět, co dělat, abyste ze stravy získali nejlepší výsledky.

Prvním krokem k dosažení nejlepších výsledků z vaší stravy je určit, jaké jsou vaše cíle. Jakmile to víte, pak bude mnohem snazší zjistit, na čem musíte zapracovat a jakou váhu budete při dodržení tohoto plánu reálně moci zhubnout.

Základní pokyny pro zdravou výživu

Zdravá strava je taková, která zahrnuje řadu různých potravin a živin. Vypadá to takto:

– Jezte hodně ovoce a zeleniny, které poskytují vlákninu, vitamíny, minerály a další živiny.

– Jezte zdravé tuky, jako je olivový olej, avokádo, ořechy a vejce.

– Pijte hodně tekutin, abyste předešli dehydrataci.

– Místo rafinovaných zrn volte celá zrna.

– Zařaďte do svého jídelníčku mléčné výrobky obsahující vápník a vitamín D.

– Každý den si dejte přiměřené množství masa nebo ryb (nejlépe drůbeže), abyste získali dostatek bílkovin i železa.

Co mám jíst když mám hlad v dietě od Mačingové

Při dietě je důležité dbát na to, abyste jedli ty správné potraviny a udrželi se na správné cestě. Zde je několik zdravých a sytých možností, které vám pomohou potlačit návaly hladu, aniž by vás to vykolejilo z diety.

 • Potraviny s vysokým obsahem bílkovin, jako je libové maso, tofu nebo řecký jogurt.
 • Syté a zdravé obiloviny, jako je quinoa, farro nebo hnědá rýže.
 • Škrobovitá zelenina, jako jsou sladké brambory, zimní dýně nebo kukuřice.
 • Barevný salát se spoustou zeleniny a lehkou zálivkou.
 • Polévka se zeleninou, fazolemi a libovým zdrojem bílkovin.
 • Celé ovoce jako sladká a sytá svačina.

Kdykoli pocítíte, že vás přepadá hlad, sáhněte po některé z těchto možností místo nezdravého nezdravého jídla. Když se zasytíte výživnými potravinami, budete schopni dodržovat dietu a dosáhnout svých cílů!

3 sytá a zdravá jídla, která můžete jíst, když máte hlad a držíte dietu

Když držíte dietu, může být těžké odolat pokušení nezdravého nezdravého jídla. Když však máte hlad, je důležité sáhnout raději po sytých a zdravých potravinách.

Zde jsou tři skvělé možnosti:

 1. Potraviny s vysokým obsahem bílkovin, jako je libové maso, tofu nebo řecký jogurt.
 2. Syté a zdravé obiloviny, jako je quinoa, farro nebo hnědá rýže.
 3. Škrobová zelenina, jako jsou sladké brambory, zimní dýně nebo kukuřice.

Všechny tyto potraviny jsou zdravé a syté a pomohou vám držet dietu. Až vás příště přepadne hlad, nesahejte po nezdravém jídle – sáhněte raději po některé z těchto výživných variant!3 potraviny, kterým se vyhnout, když máte hlad a držíte dietu

Pokud držíte dietu, víte, jak těžké je odolat pokušení nezdravých nezdravých potravin. Věděli jste ale, že existují určité potraviny, kterým byste se měli vyhnout, když máte hlad?

Zde jsou tři potraviny, kterým byste se měli vyhnout, když vás přepadne hlad.

1. Zpracované svačiny

Chipsy, krekry a další zpracované pochutiny mají vysoký obsah kalorií a nízký obsah živin. Pokud hledáte svačinu, která vás zasytí, sáhněte raději po něčem jiném.

2. Sladké nápoje

Limonády, energetické nápoje a dokonce i některé ovocné šťávy mohou obsahovat velké množství cukru. Když máte žízeň a hlad, sáhněte raději po vodě nebo neslazeném čaji.

3. Alkohol

I když to může znít přitažlivě, alkohol obsahuje velké množství kalorií a vykolejí vás ze svého stravovacího plánu. Pokud chcete oslavit nebo se uvolnit, dejte si sklenici vody s citronem nebo neslazený čaj.

Kdykoli budete hladoví, snažte se jíst zdravá a vyvážená jídla, která vás budou sytit. A pamatujte – alkohol, svačiny a sladké nápoje jsou jen některé z potravin, kterými se můžete při dietě vyhnout!

5 důvodů, proč je Mačingové dieta lepší než standardní nízkosacharidová dieta

1. Je založena na bílkovinách místo nízkosacharidového stravování

Ketogenní dieta je nízkotučná dieta s vysokým obsahem tuku. Při této dietě tělo produkuje v játrech ketony, které slouží jako energie.

Jedním z důvodů, proč lidé dodržují ketogenní dietní plán, je hubnutí. Myšlenkou tohoto druhu stravovacího plánu je, že když snížíte příjem sacharidů, vaše tělo místo toho začne účinněji spalovat tuky na palivo. Nedávná studie však zjistila, že dodržování ketogenní diety na bázi bílkovin může mít podobné výsledky a dokonce může být snadnější ji udržovat než omezení sacharidů.

Neměli bychom o těchto autorech AI uvažovat jako o náhradě lidských copywriterů. Pouze poskytují pomoc autorům obsahu tím, že se zbaví bloku pro spisovatele a generují nápady na obsah ve velkém.

2. Stále můžete jíst škroby a ovoce, které nejsou k dispozici při dietě s nízkým obsahem sacharidů

Někteří lidé, kterým lékař doporučil dietu s nízkým obsahem sacharidů, bojují s jídlem, které mohou jíst, a přesto zůstávají v ketóze. Ketogenní dieta má typicky vysoký obsah tuků, střední obsah bílkovin a nízký obsah sacharidů. Je to oblíbená dieta mezi lidmi, kteří potřebují zhubnout, nebo těmi, kteří mají stavy jako epilepsie nebo cukrovka.

Pro začátek můžete jíst chléb, který neobsahuje cukr ani mouku – místo pšeničné mouky použijte například kokosovou nebo mandlovou mouku. Ačkoli to není považováno za škrob, je to stále vynikající zdroj komplexních sacharidů, které vaše tělo dokáže strávit a přeměnit na energii pro váš mozek.

3. Můžete mít neomezené množství avokádového oleje, pokud konzumujete jakýkoli zdravý tuk

Avokádový olej má vysoký obsah mononenasycených tuků a lze jej použít interně i externě.

Avokádový olej je pro nás dar přírody, s rostlinnými tuky, které jsou pro tělo zdravé. Avokádový olej můžete použít ve všem, od salátových dresinků po vaření nebo dokonce jako zvlhčovač.

4. Můžete jíst svůj plnotučný sýr, zakysanou smetanu, smetanový sýr atd. Bez viny!

S pomocí těchto nových produktů si lidé mohou vychutnat sýr, aniž by se museli cítit provinile.

Tyto výrobky jsou vyrobeny ze speciální přísady, která udržuje veškerý tuk ze sýrů v suspenzi, takže neklesá na dno vaší misky. Pokud si chcete vychutnat chutné a uspokojivé sousto, pak jsou pro vás ideální volbou!

5. Je to dlouhodobě udržitelnější, protože se neustále neumíráte hlady a nepřipravujete se o nezbytné skupiny potravin, jako jsou těstoviny

Je to udržitelnější z dlouhodobého hlediska, protože nejste neustále hladoví a zbaveni potřebných skupin potravin, jako je zelenina.

Dieta pro ženy, které jsou těhotné a snaží se zhubnout

Pro ženy, které jsou těhotné a snaží se zhubnout, je strava odlišná. Měli by mít na paměti, že potřebují více kalorií a bílkovin. Kvůli riziku bakterií, jako jsou listerie a paraziti, je také třeba se vyvarovat některých potravin, jako jsou lahůdky, ryby s vysokým obsahem rtuti, syrová vejce nebo výrobky obsahující syrová vejce, měkký sýr vyrobený z nepasterizovaného mléka, sushi a sashimi.

Těhotné ženy by také měly zajistit dostatek spánku pro ně a jejich dítě, protože je to důležité pro jejich zdraví.

Dosažení požadovaného těla vyžaduje čas, energii a odhodlání. Všichni to víme.

Ale co když to nemusí být tak těžké? Co kdybyste mohli zhubnout za pouhý týden?

Pokud hledáte rychlou opravu, už nehledejte. Machingova dieta je snadný způsob, jak získat sexy tělo, jaké chcete a jaké si zasloužíte. Tento vědecky vyvinutý plán zaručuje, že během 7 dnů ztratíte 10 liber nebo více, a to bez hladovění. A co je nejlepší, nevyžaduje žádné těžko dodržovatelné šílené diety nebo cvičební plány. Abyste viděli tělo, které jste vždy chtěli, nebudete muset hladovět ani hladovět.

Detox podle Mačingové-průvodce krok za krokem k pročištění těla

Je téměř nemožné uniknout toxinům, které existují v našem prostředí. Nacházejí se ve všem, od znečištění ovzduší, po potravinářské přídatné látky a čisticí prostředky pro domácnost. Je běžné, že se lidé po kontaktu s těmito toxiny necítí dobře nebo mají zamlženou hlavu, ale dlouhodobé účinky mohou být vážnější. Detoxikační proces pomáhá odstraňovat a vyplavovat škodlivé látky z těla a mozku.

Detoxikační dieta může tomuto procesu pomoci tím, že vás donutí omezit vysoce zpracované potraviny a příjem cukru. Detoxikace vašeho těla také pomůže zvýšit vaši energetickou hladinu a zlepšit vaše fyzické zdraví.

Detoxikace neznamená jen změnu životního stylu; jde o to se zase cítit dobře!

detoxikace je proces, při kterém se tělo zbavuje toxinů, které se v těle časem hromadí.

Detoxikaci lze provést různými způsoby, jako je půst, pocení nebo pití. Ve studii Mačingové bylo zjištěno, že většina lidí používala detoxikaci, aby se cítila lépe a působila proti negativním příznakům vysazení drog.

Prvním krokem při detoxikaci je zjistit, jaké toxiny se ve vašem těle ukládají. Existují tři různé typy: toxiny rozpustné ve vodě, toxiny rozpustné v tucích a ve vzduchu nebo vdechované toxiny.

Dalším krokem v procesu je zjistit, co vás vede k tomu, abyste tímto procesem prošli – ať už je to ze zdravotních důvodů nebo proti abstinenčním příznakům z drog.

6 Kroků pro detoxikaci organismu

1. Úvod: Jak efektivně detoxikovat podle Mačingové

Podle Mačingové můžete své tělo detoxikovat od fluoridu tak, že budete pít fluoridovanou vodu s citronovou šťávou, zeleným čajem, čerstvou zeleninou a minerály.

V této části článku autor pojednává o tom, jak můžete své tělo detoxikovat od fluoridu. Poskytuje také svá nejlepší doporučení pro detoxikaci, která zahrnují pití fluorované vody s citronovou šťávou, zeleným čajem, čerstvou zeleninou a minerály.

2. Krok první – příjem potravy a příjem vody

Pro udržení zdravého životního stylu je důležité přijímat správné množství živin a vody. Prvním krokem tohoto procesu je porozumět kalorickým potřebám vašeho těla a poté zjistit, kolik kalorií byste měli denně sníst.

Lidský mozek se stará o většinu mozkových prací, takže stačí zadat svoji výšku, váhu, věk, úroveň aktivity a můžeme vyrazit. Pomocí této kalkulačky můžeme snadno vypočítat naši BMR nebo bazální rychlost metabolismu, která nám řekne, kolik kalorií je potřeba pro každodenní činnosti člověka.

3. Druhý krok – sociální vztahy a životní prostory

V této sekci prozkoumáme, jak technologie ovlivňuje způsob, jakým žijeme.

Začneme pohledem na sociální vztahy a interakce. Sociální média změnila způsob, jakým spolu komunikujeme. Díky platformám sociálních médií, jako jsou Facebook, Instagram a Snapchat, jsme schopni komunikovat s lidmi, kteří jsou geograficky daleko nebo v jiných věkových skupinách než my. Tyto platformy mění pohled na vztahy. Vztahy lze například vnímat jako projekt, na kterém musíte neustále pracovat, abyste si s touto osobou udrželi spojení, stejně jako jakýkoli jiný projekt ve vašem životě.

Druhým tématem je obytný prostor a úpravy bydlení. Technologický pokrok se změnil v tom, kde lidé žijí a jak žijí ve svém současném životním prostoru. Nové technologie, jako jsou náhlavní soupravy pro VR a videohry, se staly tak populární, že mnoho nadšenců do videoher nyní raději zůstává doma a nehraje hry, než se seznamují.

4. Krok třetí – Vyčištění mysli pomocí meditace, jógy, běhu, hudby, sexu atd.

Meditace, jóga, běh a hudba jsou způsoby, jak očistit mysl. Těmito aktivitami můžeme zmírnit naši duševní únavu z každodenního života. Sex je také způsob, jak zmírnit stres a fyzické napětí, které bychom mohli mít z toho, že sedíme a sedíme příliš dlouho u stolu.

Očištění mysli je nezbytné, protože nám umožní vynaložit více energie na naši práci. Meditace je cvičení, které nám umožňuje soustředit se na to, co děláme, aniž bychom se cítili rušeni nebo vystresováni. Jóga nám umožňuje znovu získat kontrolu nad svými myšlenkami a pomáhá při zvládání úrovní stresu zlepšením vašich dechových vzorců a také vám dává čas duševně se odpoutat od vašeho každodenního života, abyste mohli začít znovu, když potřebujete udělat tak.

5. Krok čtvrtý – „Detoxikace“ těla bylinkami a kořením z celého světa

Existuje mnoho bylin a koření, které se používají k detoxikaci těla. Některé z těchto bylin a koření najdete ve své kuchyňské skříňce, zatímco jiné možná budete muset najít v obchodě. Zde je seznam bylin a koření, které vám mohou pomoci při detoxikaci těla:

Hlavní dva odstavce:

Detoxikace je v současnosti oblíbeným slovem. Často se používá k čištění těla toxinů, které se časem nahromadily, ale ne vždy striktně hovoří o jídle. Smyslem detoxikace je vyloučit z těla látky, které jsou potenciálně škodlivé nebo toxické, protože způsobují záněty a nemoci. Detoxikace těla bylinkami a kořením z celého světa může pomoci odstranit kožní onemocnění, jako je rosacea. Ajurvédský léčebný systém vyvinutý ve starověké Indii využívá kombinaci tradičních metod a prostředků, které pacientům pomáhají zlepšit jejich zdraví a pohodu.

6. Závěr: Umění detoxikace podle Mačingové

Autor tvrdí, že musíme detoxikovat naše prostředí a pomůcky, protože nám z nich dělá špatně, což způsobuje vyčerpání a deprese.

Neměli bychom o těchto autorech AI uvažovat jako o náhradě lidských copywriterů. Pouze poskytují pomoc autorům obsahu tím, že se zbaví bloku pro spisovatele a generují nápady na obsah ve velkém.

Jak detoxikovat tělo za 7 dní Výhody detoxikace a proč je důležité ji provádět pravidelně

Detoxikace je jedním z nejlepších způsobů, jak udržovat zdravý životní styl. Může pomoci zlepšit váš imunitní systém, pomoci vám zhubnout a zvýšit hladinu energie. Tento článek vám poskytne 7 různých tipů, jak detoxikovat tělo za pouhých 7 dní.

1. Pijte vodu – Měli byste vypít alespoň 8 sklenic vody každý den. Voda pomáhá vyčistit váš zažívací trakt tím, že vytáhne škodlivé toxiny ven stolicí a močí.

2. Jezte listovou zeleninu – Listová zelenina je plná vlákniny, která je důležitá pro trávení, a také obsahuje spoustu minerálů, které díky přirozeným diuretickým vlastnostem detoxikují vaše tělo.

3. Nahraďte kávu zeleným čajem – Zelený čaj obsahuje antioxidanty, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla a také zvyšují pozornost a zlepšují mentální jasnost, což vám umožní pracovat efektivněji a cítit se lépe.

Recenze: Co můžete očekávat během 7denního očistného procesu a jak se na něj řádně připravit

Tímto očistným procesem se lidé zbaví všech zdravotních problémů, které mají. Budou moci žít delší a zdravější život.

Je důležité, aby lidé, kteří chtějí zahájit tento 7denní očistný program, plánovali dopředu. Mohou využít čas, než začne očista, připravit své tělo na to tím, že budou pít hodně vody a jíst zdravou výživu.

Detoxikace mého těla pro mě dělá zázraky a vřele ji doporučuji!

Závěr dané eseje, článku nebo zprávy by měl shrnout informace uvedené v úvodu a také poskytnout stručný závěr na toto téma.

Detoxikace mého těla se mnou udělala zázraky. Pomohlo mi to cítit se lépe a velmi bych to doporučil každému, kdo chce žít zdravěji. Je skvělý pro lidi s chronickými nemocemi, protože jim umožňuje konečně mít kontrolu nad svým zdravím.

Co říkají odborníci na tento stravovací plán

Podle odborníků je tato dieta založena na principu, že to, co jíte, by mělo odpovídat vaší krevní skupině. Tvrdí, že tato dieta je vhodná nejen pro hubnutí, ale může také pomoci zlepšit vaše celkové zdraví a pohodu.

Odpovídající dieta je údajně jednou z nejúspěšnějších diet. Je totiž založena na principu, že to, co jíte, by mělo odpovídat vaší krevní skupině. Pokud tedy máte krevní skupinu A, měli byste jíst potraviny, které jsou kompatibilní s krevní skupinou A.

Odborníci tvrdí, že tato dieta je vhodná nejen pro hubnutí, ale může také pomoci zlepšit vaše celkové zdraví a pohodu.

Cena

Dieta, která údajně pomáhá lidem zhubnout až pět kilogramů za dva dny, stojí 69 dolarů.

Dieta Antonie Mačingové je módní dieta, která v poslední době získává na popularitě. Dieta, která údajně pomáhá lidem zhubnout až pět kilogramů za dva dny, stojí 69,99 dolarů. Přestože neexistují žádné vědecké důkazy, které by tvrzení tvůrce diety potvrzovaly, někteří lidé hlásí, že s tímto plánem uspěli. Pokud uvažujete o vyzkoušení Mačingové diety, nezapomeňte se nejprve poradit se svým lékařem, abyste se ujistili, že je pro vás bezpečná.Připravte se také na výdaje, protože dieta vyžaduje speciální potraviny a doplňky stravy, které se mohou prodražit.

Závěr

V závěru zmíním některé strategie, které považuji za užitečné, pokud jde o zdokonalení psaní.

Chci vám zanechat několik úvah o tom, jaké by mohly být jedny z nejúčinnějších způsobů, jak zlepšit psaní. Je důležité mít vždy otevřenou hlavu a zkoušet nové techniky. Tímto způsobem můžeme porozumět svým silným a slabým stránkám a vytěžit z nich maximum.

Zdravé stravování začíná zdravým myšlením

Tento závěr je výňatkem z článku „Dieta zdravé mysli: stravování pro duševní zdraví a pohodu“.

V tomto bodě můžeme dojít k závěru, že naše mysl není vždy zdravá. Většina lidí má nezdravé návyky, které narušují jejich každodenní život a vztahy. Je důležité prozkoumat, co nám pomůže dosáhnout zdravého životního stylu. Viděli jsme, jak může být všímavost užitečná při získávání sebeuvědomění a kontroly nad svými myšlenkami. To, co jíme, je také důležité, protože jídlo poskytuje živiny pro mozek, aby fungoval optimálně. Nejdůležitější věcí, pokud jde o zdravé stravování, je najít si rutinu, která vám nejlépe vyhovuje, ať už jde o veganství, vegetariánství, keto dietu nebo jakoukoli jinou změnu životního stylu.

Výhody keto diety? Jedná se opravdu o zázračnou dietu?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via

Soutěž o vouchery v hodnotě 2 650,- Kč

V NAŠÍ SOUTĚŽI VYHRÁVÁ úPLNĚ KAŽDÝ

seznam výher:

 • 2x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 1 000, Kč Voucher na víno
 • 1x Voucher na 150,- Kč pro e-shop Lentiamo + 200,- Kč voucher na spodní prádlo

Všichni účastnící soutěže získají:

 • 20% Slevu na prémiové doplňky stravy
 • 10% na krabičkovou dietu
 • 35% Slevu na rehabilitační a masážní pomůcky
 • 20% Slevu na osobní trénink a tvorbu tréninkových a dietních plánů na míru

Pro přihlášení do slosování se, které proběhne 21.5.2023 nám napiš svůj nejlepší email, na který ti pošleme pozvánku do soutěže, kterou musíš potvrdit.