Printintin

Otevřeno do 11. 9.

„Moje srdce bije pro papír” je motto 3 nadšenců, kteří projekt založili. Martina, Anička a Kačka nejdříve spustily crowdfundingovou kampaň na Startovači a s vybranými financemi právě teď pracují na rozjezdu e-shopu, kde se jejich papírenské produkty budou prodávat. Hlavním produktem jsou sešity s různými designy, vazbou, obálkou i obsahem. Vše navrhují ručně a následně převádí do digitální podoby. Do budoucna chtějí nabídku rozšířit i o další papírenské produkty, jako jsou diáře, týdenní plánovače, penály, specificky zaměřené notýsky, přání, obálky a spoustu dalších věcí, bez kterých se zkrátka žádný závislák na papíru neobejde. Více informací o projektu najdete na www.facebook.com/printintincz.

Sešit happens

Pro Becher Market holky vytvořily sešit velikost A5 s designem inspirovaným Becherovkou. Printintin chce svým zákazníkům nabídnout produkty, na kterých je vidět ruční práce, budou jim vyhovovat po technické stránce a hlavně budou dělat radost při každodenním používání nebo poslouží jako dárek pro blízké. Taky už se těšíš na první věc, kterou si zapíšeš?

Sešit happens
Jak produkt získat?

Pokud se ti libí hořkosladký sešit z dílny Printintin, tak o něm řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 170 sešitů a každé 10. sdílení vyhraje jeden z nich. Pro každého máme navíc připravenou malou radost, tak podpoř Printintin a dej o něm vědět. Zároveň se tak zařadíš do soutěže o výlet do Karlových Varů, tak zkus svoje štěstí. :)