Pojď si pro Krymskou

Otevřeno do 14. 3.

Dominika, Cala a Chrise z Krymské Manufaktury už možná znáte a můžete si být jistí, že je nejčastěji potkáte na cestách s batohem na zádech. Svůj zbylý čas traví navrhováním pohodlného oblečení. Jejich touha neustále objevovat je tak inspirovala k navržení něčeho, co všechny správné cestovatele spojuje – a to je láska k Becherovce! Proto tahle trojice mladých návrhářů připravila něco pro všechny její fanoušky.

Pojď si pro Krymskou

Tentokrát navrhli pánskou mikinu, kterou využiješ nejen na cestách. Hodí se i do baru na jeden drink, který je, jak víš, nejlepší "Best on ice". Mikina je jako dělaná i pro chladnější rána na festivalech, nebo jako parťák při pořádném výšlapu, neztratíš se s ní ale ani na grilovačce nebo venkovní párty. Je to prostě univerzální kousek pro každého, kdo miluje pohodlí, má smysl pro humor a umí si vychutnat dobré pití. Bude se ti hodit?

Pojď si pro Krymskou
Jak ji získat?

Pokud se ti líbí pánská mikina z Krymské Manufaktury, tak o ní řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 50 mikin ve velikosti M, L nebo XL. Tak sdílej a podpoř Krymskou Manufakturu, pro každého máme navíc malou radost, tak pojď zkusit štěstí :)