Caro Káva: Je Zdravá Či Ne?

Caro Káva: Je zdravá či ne?

Caro je značka, která se od konkurence liší tím, že svým zákazníkům nabízí kávová zrna s nízkým obsahem kyselin. K výrobě svých lahodných směsí používá také organická zelená kávová zrna.

Caro existuje již více než 40 let a tato společnost věří v získávání zdrojů z celého světa. Společnost sídlí v Itálii, ale fazole získává z celého světa, jako je Jižní Amerika a Střední Amerika. Caro také věří v placení férových cen za jejich kvalitní produkty, aby mohli zajistit, že budou svým zákazníkům poskytovat štěstí a spokojenost každý den v práci.

Co je Caro káva?

Caro Coffee je společnost na pražení kávy, která působí v Kanadě, Spojených státech a Mexiku. Podnikají již více než 15 let a jsou považováni za jednu z nejlepších pražíren v Severní Americe.

Caro Coffee nabízí čerstvou praženou kávu, speciální kávu, cold brew, gurmánskou horkou čokoládu a další.

Caro bylo také uznáno jako jedna z nejlepších pražírnách v Severní Americe zavedením některých svých vlastních inovací, jako je vaření studeným aeropressem, předmletá zrna pro ledové nápoje, vlastní profily pražení pro různé zákazníky a další.

Historie

Káva Caro byla založena v polovině 50. let 19. století v italském Caro. V té době se italští farmáři snažili najít nový způsob, jak podtrhnout chuť svých fazolí. Nakonec našli způsob, že je místo oleje pražili s překafem.

Caro je jednou z nejznámějších značek pro kvalitní kávová zrna, která se pěstují především v různých částech Brazílie a Indie. Káva Caro je známá svou stálostí v kvalitě a chuti, kterou přinesla na trh.

Caro začalo jako operace na černém trhu v Itálii během druhé světové války. Americká vláda zakázala kávu v USA, protože se věřilo, že je spojena s nacistickým Německem, a tak zakázala veškerý obchod na černém trhu a prodala všechny stávající zásoby zrn za ceny tak nízké, že by je nikdo nekoupil.

Mohlo by vás zajímat: Nevolnost po kávě: proč se to děje a jak tomu předejít?

Caro filozofie za pražením fazolí

Filozofie pražení zrn je taková, že by se měla pražit co nejblíže zdroji původu. Káva tak bude chutnat stejně dobře a navíc bude pěstována udržitelným způsobem.

Následuje výňatek z Caro’s Philosophy of Coffee, což je kniha napsaná Michaelem Carem. Vysvětluje jeho pohled na svět, pokud jde o svět kávy a jeho přístup k udržitelnosti.

Proč byste měli přejít na kávu Caro

Proč byste měli přejít na kávu Caro? Se spoustou specializovaných obchodů s kávou, které se objevují na trhu, se Caro dokázalo etablovat jako jedna z nejprodávanějších značek, které lze nalézt ve většině moderních obchodů s potravinami.

Caro se rychle stává zlatým standardem pro kvalitní a skvěle chutnající kávu. V poslední době jsme viděli více lidí, kteří přešli ze Starbucks a dalších oblíbených řetězců na Caro, protože nabízejí lepší kvalitu a chuť.

Výhody

Káva Caro je nová značka kávy, která byla vytvořena, aby vám pomohla přejít od vaší současné značky kávy. Zde jsou některé z výhod přechodu na caro:

– Tímto nákupem ušetříte peníze

– Příchuť je 100% přírodní a bez kofeinu

– Získáte sáček, který obsahuje 10 porcí, což znamená, že za své peníze dostanete více

– Káva Caro má různé příchutě, takže si vybere každý.

Někteří lidé se mohou obávat udělat tak velkou změnu se svou oblíbenou kávou. Když ale přejdou na caro, uvidí, jak je to ráno jednodušší a celkově se cítí lépe.

Pro ty, kteří kávu konzumují pravidelně, je těžké si představit, že by ji nepili. V průběhu let ale roste povědomí o negativních zdravotních účincích nadměrné konzumace kofeinu. Kofein je stimulant, který může působit jako látka potlačující chuť k jídlu, ale to je obvykle dočasné a brzy zjistíte, že se vaše váha opět vrací. Ovlivňuje také výkonnost mozku a u některých lidí je spojován se závažnými vedlejšími účinky, jako je úzkost a deprese.

Ve světle těchto obav mnoho lidí hledá způsoby, jak snížit příjem kofeinu a zároveň si užívat výhod, které jim káva přináší. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je přejít z černé kávy s vysokým obsahem kofeinu na kávu s nižším obsahem – jako je Caro.

Caro je 100% káva Arabica, která obsahuje 75 mg na 8oz šálek – ve srovnání s více než 200 mg v čisté černé kávě. Kromě toho, že mají méně kofeinu než tradiční směsi,

Je to skutečně zdravé? Pravda o kávě Caro

Zdá se, že káva Caro je nejnovějším trendem v oblasti zdravé kávy. Ale je to opravdu zdravá volba?

Káva Caro se skládá ze zelených kávových zrn. Jaké jsou zdravotní přínosy zelených kávových zrn?

Zelená kávová zrna jsou bohatá na antioxidanty zvané kyselina chlorogenová a kofein. Bylo prokázáno, že tyto antioxidanty mají příznivé účinky na vaše tukové buňky, hladinu cukru v krvi a hladinu cholesterolu. Zelená kávová zrna také obsahují vitamín B1, folát, hořčík a draslík, které mohou pomoci zlepšit váš imunitní systém a zabránit srdečním onemocněním.

Vhodné alternativy:

Nejdůležitější věcí na kávě Caro je, že obsahuje velmi nízký obsah akrylamidu – karcinogenu, který se nacházel v běžných pražených kávových zrnech.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!