Věneček na zimu

Otevřeno do 15. 1.

Poprosili jsme holky z Doke, aby vytvořili zimní kolekci inspirovanou Becherovkou a úplně nám popletly hlavu, co tobě? Z domací výrobny se ani ne po dvou letech přestěhovaly do velkého skladu, protože už u nich bylo maličko přeplněno. Víc se o nich dozvíš na webu www.doke.cz. Komu by ale stěhování do většího vadilo, každý den teď zvládnou udělat radost více lidem, šijí, háčkují, pletou, balí, podšívají a užívají si spoustu legrace. Doke se skládá z mladých holek, maminek a žen, které jsou zručné a ví, co tvoje hlava potřebuje.

Hlavu v teple...

Becherovku v lednici a hlavu v teple, to je heslo letošní zimy, tak si nenech ujít šanci získat tuhle super čelenku. Holky totiž neustále hledají nové a kvalitní příze, aby každý zákazník získal kousek hoden jeho hlavy. Naše zimní výrobky podšily funkčním úpletem ThermoCool®, což je tkanina, která napomáhá regulovat teplotu a udržuje tak nositele v komfortní zóně, takže se nemusíš bát, že by ti byla zima.

Hlavu v teple...
Chceš ji?

Pokud se ti libí ručně dělaná čelenka Doke, tak o ní řekni přátelům na Facebooku – zasdílej příspěvek a vyplň nám krátký formulář. Máme celkem 100 čelenek a každé 10. sdílení vyhraje jednu z nich. Pro každého máme navíc připravenou malou pozornost, tak podpoř holky z Doke a dej o nich vědět. Pojď zkusit své štěstí. :)