Fanta řezy s tvarohovou náplní - Lahodný recept plný bílkovin!

Fanta řezy s tvarohovou náplní – Lahodný recept plný bílkovin!

Moučník, který nesmí chybět u nedělní kávy. Nadýchaný kakaový piškot se svěžím tvarohovým krémem a křupavou vrstvou čokolády milují všechny generace. Nejlépe chutná druhý den, protože korpus nasaje vláčnost krému a chutě se propojí.

Nejlepší dezert, který si nesmíte nechat ujít k nedělní kávě. Fanta řezy – Nový lahodný recept, který potřebujete ve svém životě!

Misha je cukrářka, která se specializuje na dezerty, a vytvořila tento neuvěřitelný pokrm pro moderní generaci, která má ráda sladká, ale zároveň nízkokalorická jídla. Nejlépe chutná druhý den, protože kůrka nasákne vláčnost krému a chutě se propojí. Toto dekadentní potěšení je ideální pro každou příležitost, kdy se může podávat při pokojové teplotě nebo teplé z trouby. Vyzkoušejte ho ještě dnes! Pokud si chcte rychle puchutnat, doporučujeme Lotusový dezertík, který se nepeče.

Fanta řezy – Nový lahodný recept, který potřebujete ve svém životě!

Specializujeme na dezerty, a vytvořili jsme tento neuvěřitelný pokrm pro moderní generaci, která miluje sladká a zároveň nízkokalorická jídla. Nejlépe chutná druhý den, protože kůrka nasákne jemnost krému a chutě se spojí. Toto dekadentní potěšení je ideální pro každou příležitost, kdy se může podávat při pokojové teplotě nebo teplé z trouby. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

Potřebné Ingredience

Tento neuvěřitelný pokrm se skládá z nadýchaného kakaového piškotu, čerstvého tvarohu a křupavé čokoládové vrstvy. Milují ho všechny generace a nejlépe chutná druhý den, kdy se chutě stihnou spojit. Toto dekadentní potěšení je ideální pro každou příležitost, kdy se může podávat při pokojové teplotě nebo teplé z trouby. Vyzkoušejte ji ještě dnes!

Na piškot dortu budete potřebovat:

  • 10 s vajec nebo 8 m vajec nebo 6 l vajec
  • 125g moukového cukru
  • 45 gramů kakao či granka
  • 125g hladké mouky

Na želé

  • 20g vanilkového pudingu
  • 555 ml Fanta limonády
  • 30g cukru (nejlépe krystalového)

Na výplň dortu

  • 2 měkké tvarohy
  • 2 smetany ke šlehání ( 33% smetana)
  • 60g cukru (nejlépe moučkového, pokud chtete sladší dort, klidně použijte více)

Jak připravit Fanta řezy krok za krokem

Přípravu řezů Fanta začněte předehřátím trouby na 200 stupňů Celsia.

Pokud jde o dezerty, někdy může být klasika příliš sladká. Tento recept na tvarohový Fanta dort je skvělou alternativou, která je stále požitkářská, ale ne tak těžká.

Na začátek budete potřebovat 8 vejcí, 4 lžíce moučkového cukru, 2 lžíce oleje a 4 lžíce polohrubé mouky. Budete také potřebovat 1 lžičku prášku do pečiva a 2 rovné lžíce kakaového prášku

V samostatné míse vyšlehejte bílky se špetkou soli do polotuhého sněhu. Poté přidejte všechen cukr a vyšlehejte do tuhého sněhu, který tvoří špičky

Pokračujte ve šlehání a postupně zašlehejte všechny žloutky a poté olej.

Smíchejte mouku, prášek do pečiva a kakaový prášek. Vmíchejte je do rozšlehaných vajec (můžete také šlehat na nižší rychlost)

Nalijte na plech vyložený pečicím papírem a vložte do předehřáté trouby na 10 minut při teplotě 200 stupňů Celsia

Krém: Smetanu vyšlehejte s cukrem dohladka. Po lžičkách přidejte všechen tvaroh, aby vznikl krém. Tímto krémem potřeme vychladlý piškot, který dáme zpět do lednice, aby opět ztuhl.

Přípravu želé začněte nalitím Fanty do hrnce, přidejte cukr a vmíchejte pudinkový prášek. Vše přiveďte k varu a neustále míchejte, dokud nezhoustne. Ještě horké opatrně nalijte na bílou vrstvu. Polevu nalijte na krém a rovnoměrně ji rozetřete na moučník. Pracujte rychle, protože rychle tuhne, takže ji dejte zpět do lednice, aby ztuhla na 20 minut nebo déle.

Podávejte vychlazené. V případě potřeby podávejte se šlehačkou. Gratulujeme! Právě jste připravili skvělý, lahodný a lehký dort, který se skvěle hodí na příští rodinnou oslavu.

Cca po hodině je vše ztuhlé a můžeme si začít pochutnávat.

Rada na závěr: Ráda dělám řezy s polovinou dávky v dortové formě, je díky tomu méně věcí na úklid a dortík vypadá lépe na fotkách.

Pokud budete recept zkošuet znovu, vyzkošuejte jaké ovoce vám bude chutnat nejvíce s tímto dortíkem. Maliny či jiné lesní ovoce vypadá jako skvělá dekorace tohoto dortíku.

Pokud se vám líbil tento netradiční recept, určitě budete mít chuť i na granko bábovku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share via
JAK ZRYCHLIT
METABOLISMUS?
Jak rychle a bez námahy
Spálit Tuk?
To vše se dozvíte v našem ebooku!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!
E-book ► důležitá pravidla hubnutí tento týden zcela ZDARMA!